نیروهای مسلح در مرحله آماده سازی برای کمک به هند همسایگان مبارزه COVID-19

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: هند نیروهای مسلح را به شدت آماده سازی خود را در برابر COVID-19 به دیدار با هر آینده الزامات ناشی داخل کشور و در همسایگی. پنجاه و هواپیما در حالت آماده به کار تنها برای داخلی مورد نیاز است. تمام خدمات — ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی — بخشی از آماده سازی.

وزارت دفاع گفته است که آماده برای کمک به کشور های زمین و یا دریایی مرز با هند تحت محله اول سیاست است. “شش نیروی دریایی کشتی های حاوی HADR آجر نگهداری می شوند در حالت آماده به کار برای کمک در Vishakhapatam کوچی و بمبئی برای پاسخ به درخواست های ساحلی کشورهای همسایه مانند مالدیو سریلانکا و بنگلادش ، همچنین پنج تیم پزشکی هستند و در حالت آماده به کار برای استقرار در مالدیو سریلانکا و بنگلادش و نپال و بوتان & افغانستان افزود: وزارت دفاع.

کلیک کنید در اینجا به دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده

روز پنج شنبه یک C-130J سوپر هرکولس هواپیمای تقبل قایق از آب عبور در اطراف 6.2 تن دارو و مواد مصرفی بیمارستان به مالدیو. ارتش پزشکی سپاه تیم متشکل از پزشکان پنج دو پرستاری افسران و هفت امدادگران مستقر در مالدیو به کمک در راه اندازی خود را تست درمان و امکانات قرنطینه از مارس 13-21.

عمده منابع اضافی اختصاص داده شده اند و قابلیت های اضافه شده برای نیازهای داخل کشور است. وزارت گفت: نیروی هوایی هند نگه داشته است 28 حمل و نقل هوایی و 21 هلیکوپتر در حالت آماده به کار در مکان های مختلف در سراسر کشور است. حمل و نقل ناوگان نیروی هوایی است و عملکرد به عنوان یک سنگر کمک در حمل و نقل ضروری تامین دارو و تجهیزات پزشکی. تا کنون حدود 60 تن از فروشگاه شده اند airlifted به نقاط مختلف کشور است.

نیروهای مسلح در حال اجرا هستند شش قرنطینه امکانات در بمبئی Jaisalmer جودپور Hindon, Manesar و چنای که تا به حال به کار گرفته اند 1737 نفر که 403 مرخص شده است. علاوه بر این 15 امکانات دیگر در حال آماده نگه داشته به عنوان آماده برای استفاده در صورت نیاز.

51 بیمارستان های نیروهای مسلح در سراسر کشور در حال آماده شدن برای اختصاص داده شده COVID-19 امکانات از جمله وابستگی به بالا واحد و واحد مراقبت های ویژه تخت. پنج ویروسی آزمایشگاه تست در نیروهای مسلح بیمارستان که می توانید انجام COVID-19 آزمون ساخته شده اند بخشی از شبکه ملی. این در دهلی بنگلور پونا لکنو و یودهمپور. شش بیمارستان ها مجهز بودن مدت کوتاهی با منابع برای شروع COVID-19 تست.

نیروهای مسلح خدمات پزشکی (AFMS) مستقر منابع خود را برای کمک به مقامات غیر نظامی در این زمان بسیار مهم.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>