آرمانی دارای بسته-درب باند نشان می دهد به عنوان ویروس موارد سنبله در ایتالیا


میلان: جورجیو آرمانی خود را برگزار میلان هفته مد نشان می دهد در پشت درهای بسته روز شنبه پس از ایتالیا اعلام کرد سنبله در coronavirus موارد و تحمیل مستند اقدامات در برخی از مناطق.

ایتالیا تایید کرده 152 مورد از این ویروس از جمله سه مرگ و میر مرتبط با آن و تحمیل سفر و جنبش محدودیت برای ده ها هزار نفر از ساکنان چندین شمال شهر.

بسیاری از Italys موارد حول کدگنو حدود 70 کیلومتر (43 مایل) جنوب شرقی میلان.

اضطراب بیش از شیوع این بیماری-که به کشته شدن بیش از 2400 و آلوده به برخی از 80,000 نفر عمدتا در چین-رخنه کرد و بر روی راه باریک و گربه به میلان بسته شد و پنج روز در هفته مد روز یکشنبه.

Giorgio Armani گفت: آن را نگه دارید خود را زنانه نشان می دهد به یک اتاق خالی به عنوان یک احتیاط.

“تصمیم گرفته شد به منظور حفاظت از خوب بودن از همه مهمانان دعوت شده با داشتن آنها حضور شلوغ فضاهای” با نام تجاری گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

نشان می دهد برنامه ریزی برای 1600 GMT یکشنبه بود livestreamed در وب سایت خود Instagram و Facebook صفحات به جای.

در جای دیگر در هفته مد میلان طراح ایتالیایی Laura Biagiotti لغو نشان می دهد در حالی که برخی از شرکت کنندگان ملبس به ماسک صورت.

این تصمیم را مورد ستایش برخی از.

“من خوشحال هستم که Giorgio Armani امروز تصمیم گرفته است همراه با Biagiotti خط… نه به انجام رژه در راه معمول اما برای انجام آنها در پشت درهای بسته گفت:” مد منتقد اوا اینکه desiderio.

Dolce & Gabbana در زمان کمتر شدید رویکرد برگزار شد و برنامه خود را به عنوان برنامه ریزی شده.

اما برای برخی از شرکت کنندگان فکر بودن کهنه را نشان می دهد و احزاب بود به اندازه کافی برای جرقه اضطراب.

“ما تمام شده است در تماس با صدها نفر از مردم آن را به من می دهد لرز به فکر می کنم از همه این فعل و انفعالات” گفت: یک زن مشغول به کار در Fendi نمایشگاه است.

با وجود ترس آوردن برخی از جمعیت بسیاری از شنبه شب شام و احزاب بودند و حضور داشتند از جمله Bottega Venetas جشن تجلیل از این مجموعه رونمایی کرد پیش از آن در روز.

برخی از روزنامه نگاران پوشش این رویداد هشدار از هیستری تنظیم در.

“نگرانی بیش از این ویروس در حال تبدیل شدن به جنجال آفرینی. ما باید مراقب باشید به نه را به وحشت گفت:” یک روزنامه نگار از یک مد ایتالیایی انتشار.

بیش از 50 ، 000 ساکنان در 11 شهر در شمال ایتالیا به طور موثر تحت قرنطینه ایتالیا پس از تایید مرگ دو نفر از کروناویروس جدید روز جمعه و شنبه.

نخست وزیر جوزپه کونته گفت: مستند اقدامات می تواند در هفته گذشته.

روز یکشنبه در ایتالیا گزارش دادند که یک سوم شهروند یک زن مسن مبتلا به سرطان درگذشت پس از ابتلا به ویروس.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>