آریزونا می بیند بالا در فرد میزان مشارکت کشورهای دیگر شبهه در میان Coronavirus

آریزونا دیدم بالا در فرد رای دهندگان در برخی از استان ها به صورت دموکراتیک اولیه روز شنبه حتی با رمان coronavirus در ادامه به گسترش در حالی که ایالت ایلینوی و فلوریدا شاهد کاهش در تعداد با توجه به گزارش.

در شخص رای دهندگان در Maricopa, آریزونا شنبه بیش از تعداد کسانی که رای دادند برای 2016 دموکراتیک اولیه با توجه به Maricopa County انتخابات سخنگوی وزارت مگان Gilbertson. این شهرستان دارای بیش از نیمی از آریزونا ثبت دموکراتیک رای دهندگان با توجه به NBC News.

بالا در فرد به حساب می آید به عنوان یک شگفتی به عنوان برخی متحده تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن خود مقدماتی به دلیل سرعت گسترش ویروس. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ضرب و شتم مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز در هر سه دموکراتیک مقدماتی که بودند برگزار شد.

ایلینوی نمی کرایه و همچنین آریزونا با توجه به گزارش. دولت شاهد فرو رفتن در فرد رای دهندگان به دلیل رمان coronavirus و بسیاری از تصمیم به ایمیل در برگه های رای خود, نیویورک تایمز گزارش داد. (مرتبط: اوهایو فرماندار خواستار اولیه به تاخیر می افتد و یک روز قبل از انتخابات)

میزان مشارکت رای دهندگان شد و تا کنون کمتر از انتظارات است که شکایات شروع به رول از نظرسنجی کارگران با توجه به NYT. رای دهندگان وارد در بسته مراکز رأی دهی و یک شهرستان در حومه شیکاگو به حال به نقل مکان بیش از 12 ایستگاه های رای گیری.

A poll worker checks in George Hanley, who is wearing protective gloves, as he prepares to cast a ballot in his precinct setup in Miami Beach Fire Station 4 during the Florida presidential primary as the coronavirus pandemic continues on March 17, 2020 in Miami Beach, Florida. (Joe Raedle/Getty Images)

(جو Raedle/گتی ایماژ)

“ما تجربه کرده اند نظرسنجی کارگر بدون نشان می دهد و باعث برخی از ما مکان های رای گیری برای باز کردن دیر” وندی Sartory لینک county سرپرست از انتخابات گفت: در Facebook post.

فلوریدا برگزار اولیه آن و دیدم صدها نفر از داوطلبان انصراف از آخرین لحظه به عنوان ترس از رمان coronavirus ادامه به کوه. این دولت مجبور به حرکت برخی از مکان های رای گیری و باز دیگران بعد از پیش بینی. حدود 8 درصد از کارگران را نشان نداد تا سهشنبه به گفته سخنگوی این شهرستان انتخابات سرپرست سوزی Trutie.

Trutie اضافه شده است که با وجود این هیچ-نشان می دهد که دولت هنوز هم انتظار می رود قادر به رسیدگی به رای دهندگان به دلیل “نور انتخابات مشارکت مردم است.” بسیاری از فلوریدا رای دادند در اوایل و یا تصمیم به ایمیل در برگه های رای خود, دولت, داده, نشان داده شده است.

با وجود پایین در فرد رای دهندگان در برخی از روز سه شنبه اولیه متحده, Illinois حزب دموکرات را, مدیر اجرایی, Mary Morrissey گفت: آنها انتظار نهایی رای گیری تعداد به بیش از کسانی که بازیگران در سال 2016. که انتخابات سال شاهد حدود 350000 رای. این است زیرا بسیاری از در ایلینوی یا رای دادند در اوایل و یا از طریق پست در برگه های رای خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>