Arizona Cardinals نمی فروش بلیط فصل در طول سال 2020 فصل

آریزونا کاردینالز نمی فروش بلیط فصل در طول coronavirus بیماری همه گیر.

با توجه به AZCentral.com کاردینالز باید به اطلاع طرفداران که وجود خواهد داشت هیچ نجومی فروش بلیط برای بازی در سال 2020 است. اگر طرفداران مجاز در مزرعه دولتی ورزشگاه در همه آن خواهید بود در یک بازی تک فروش بلیط اساس.

کاردینالز فقط آخرین تیم در NFL و کالج فوتبال برای محدود کردن فروش بلیط در طول coronavirus بیماری همه گیر. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

در این نقطه بلیط محدودیت نباید تعجب یک فرد مجرد است. با هر روزی که می گذرد بیشتر دانشگاه و تیم NFL مشابه اطلاعیه ها.

شما می خواهم که به توهم در این نقطه به باور فوتبال استادیوم بسته خواهد شد در پاییز. هیچ شات در جهنم است که اتفاق می افتد.

ما خوش شانس خواهید بود اگر طرفداران اجازه.همه در همه ،

به من گفت برای هفته, مهم ترین اولویت به انجام هر کاری که لازم است برای اطمینان از این بازی اتفاق می افتد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

هنگامی که ما دریافت تضمین از بازی اتفاق می افتد, پس از آن ما می تواند تمرکز بر روی آنچه که این طرح را برای طرفداران. بازی برای اولین بار و پس از آن طرفداران می توانید دنبال کنید.

خواهیم دید چه اتفاقی می افتد اما نمی کنید امید خود را برای یک تن از طرفداران در بازی های فوتبال در طول coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>