Ari فلایشر در مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند: “او یک مرد سخت” اما “او همچنین برای نشان دادن او مراقبت یک مرد’

سابق کاخ سفید وزیر مطبوعات Ari فلایشر تا به حال برخی از کلمات از مشاوره برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه شب: نیازهای عمومی برای دیدن بیشتر از خود مراقبت طرف اگر او می خواهد برای دریافت رای در نوامبر است.

“او یک مرد سخت. همه ما می دانیم که. او همچنین برای نشان دادن او مراقبت ، من فکر می کنم او در مورد مراقبت از مردم این کشور است. او برای نشان دادن آن در عمل و نه فقط کلمه است.” فلایشر گفته فاکس نیوز’ “Hannity.”

“من فکر می کنم او در مورد مراقبت از مردم این کشور است. اما او برای نشان دادن آن در عمل و نه فقط کلمه است.” فلایشر ادامه داد. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب رتبه سقوط در میان Coronavirus وحشت)

ارتباطات مشاور که به شهرت در دوران ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش خواسته شد میزبان Sean Hannity چه تهمت نیاز به انجام این کار برای اطمینان از یک دوم ریاست جمهوری پیروزی. فلایشر که پیوست سابق جمهوری خواه و بینالملل مایک هاکبی متمرکز در حال انجام coronavirus همه گیر به عنوان مسئله ای است که می تواند نزول تهمت شانس.

“وجود دارد یک نکته اساسی کشیدن تهمت پایین سمت راست در حال حاضر و که COVID. و مردم هنوز هم به طور کلی ترس در مورد آن … رئیس جمهور نظرسنجی شماره بودند هرگز بالاتر از در ماه مارس و آوریل زمانی که رئیس جمهور در مورد صحبت دوست خود درگذشت COVID چه او مشاوره می دهد بارون در مورد آن جایی که او گفت: به بارون من پسر چقدر بد است.” (مرتبط: مردم در حفظ و تکرار افشا ادعا می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Coronavirus یک ‘Script’)

فلایشر پیشنهاد کرد که تهمت باید مشاهده coronavirus به هیچ عنوان متفاوت تر از دیگر دشمنان داخلی و خارجی که متعهد به دفاع از مردم ایالات متحده از.

“او در مورد آن صحبت کنید. او به رهبری این کشور در آن است و نشان می دهد که او اهمیت می دهد.”

Hannity interjected به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد در COVID-19 اصرار “او به رهبری بزرگترین سریعترین پزشکی بسیج در تاریخ بشریت” و پیشنهاد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال انجام است و حتی بیشتر “در پشت صحنه.”

WASHINGTON, DC - MAY 15: U.S. President Donald Trump is flanked by Dr. Anthony Fauci, director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases while speaking about coronavirus vaccine development in the Rose Garden of the White House on May 15, 2020 in Washington, DC. Dubbed "Operation Warp Speed," the Trump administration is announcing plans for an all-out effort to produce and distribute a coronavirus vaccine by the end of 2020. (Photo by Drew Angerer/Getty Images)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن flanked توسط Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در حالی که صحبت کردن در مورد کوروناویروس واکسن توسعه در باغ گل رز کاخ سفید در مارس 15 سال 2020 در واشنگتن, DC. (عکس از درو Angerer/گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن دستور ممنوعیت سفر به چین — که در آن coronavirus سرچشمه — در اوایل بحران در Jan. 31. بسیاری از خبرنگاران انتقاد کرد که تصمیم برای اینکه نژادپرست است.

Presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن سرزنش کرده تهمت حداقل 50,000 COVID-19 مرگ و میر به دلیل “عدم توجه و نفس است.”

Hannity به پایان رسید و این بخش با اشاره به “اگر من تا به حال به اندازه کافی احمق به اجرا برای دفتر من دنبال مشاور شما اما من که احمق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>