ما در حال حاضر یک ملت حکومت بیچهره بوروکرات?

امروز پادکست بحث ما با لیز Sheld ارشد ویرایشگر در آمریکا و عظمت و در مورد همه چیز اتفاق می افتد در جهان سیاسی. از برنی ساندرز انداختن بیرون چگونه به طرز وحشیانه ای همه گیر مدل کردم آن را بسیار اشتباه و چقدر افتضاح فعالان رسانه ای تبدیل شده است به طور فعال ریشه در برابر هیدروکسی کلروکین. این یک بازی سرگرم کننده و آموزنده گفتگو.

گوش دادن به نشان می دهد:

(مربوط به: ‘گاو**t!’: سی ان ان Chris Cuomo, انتقاد شدید مغلوب ساختن پیشی جستن ” و نادان رهبری بر اساس کلیپ که با حذف نیمی نظرات)

(مرتبط: Snopes می دهد NYT ‘عمدتا نادرست’ امتیاز بیش از مقاله در مورد تهمت و هیدروکسی کلروکین)

(مرتبط: کمدین تریسی مورگان در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید این زمان برای وحدت و ‘مقصر’)

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف 100% آلی نفت CBD از زندگی باستانی روغن, چک کردن وب سایت خود را! استفاده از کد های تبلیغاتی “Derek” برای دریافت حمل و نقل رایگان.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im