مورچه هریسون زندگی بالا در کانادا با پرنس هری, Meghan

مورچه هریسون زندگی بالا در کانادا با پرنس هری, Meghan. عکس: تاریخچه اضافی

با نهایی چند سلطنتی درگیری های پیچیده پرنس هری, و Meghan Markle در حال آماده سازی برای بازگشت به زندگی خود را از تنهایی و صلح در کانادا.

به گفته یک منبع نزدیک به مردم مورچه است “انجام بزرگ. او را به گرفتن بر روی همه چیز و برداشت خود را. او شروع به جنبش است که واقعا هیجان انگیز است.” با این بیت از اخبار آن را آسان به تصور کنید که چگونه خوشحال پدر و مادر خود را احساس می کنید ممکن است با توجه به سلطنتی سابق, داخلی, دایره, Meghan و هری “واقعا خوشحالم.”

هری رفتار impeccably در اطراف او و مگان به نظر می رسد به مادری پایین تخت. منبع رفت روی می گویند “هری بهترین پدر—او خیلی به آن است. و Meghan طبیعی است.”

یک منبع جداگانه باز به ما هفتگی برای به اشتراک گذاشتن آنچه که یک صبح معمولی در سابق سلطنتی زندگی مستلزم “مگان طول می کشد راه رفتن با مورچه هر روز از طریق جنگل.”

“او یا او را هل می دهد در یک پرسه زن از طریق هموار مسیرهای پیاده روی از طریق جنگل با خانه خود و یا تسمه های او در پیاده روی روستایی بیشتر مسیرهای. پیاده روی معمولا حدود یک ساعت یا دو اما او آنها را روزانه است.”

در رابطه با Meghan کلی رفتار و نگرش با کشورهای همسایه و همکار کانادایی سابق سلطنتی است “بسیار مهربان به مردم محلی او ملاقات در حالی که پیاده روی.” او آشکارا در تعامل با هر کسی که عبور مسیر خود را و است که “همه در اطراف دلپذیر به غریبه ها.”

این منبع به این نتیجه رسیدند آشکار “او از دوستان گفتن که او بسیار خوشحال بود در طبیعت و [در] خود را در منطقه منزوی.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im