قرار ملاقات در AG دفتر: AGP خالد به دنبال روشن شدن از قانون وزارت


به تازگی منصوب دادستان کل پاکستان خالد جاوید خان در نامه ای خواسته است قانون وزارت برای روشن شدن در اخبار و گزارش در مورد قرار ملاقات در دفتر دادستان کل بدون مشاوره.

در این نامه خان گفته است که این وزارت که او را به می دانم که از طریق گزارش های خبری که قرار شد در دفتر خود را بدون مشاوره.

قرار ملاقات در دفتر دادستان کل است که خود را حق او می نویسد.

از او پرسید: این وزارتخانه در توضیح موضع خود در مورد این موضوع. یک کپی از این نامه نیز ارسال شده به دبیر نخست وزیر عمران خان.

اوایل امروز یک روزنامه گزارش داده بود که تلاش می شد ساخته شده برای پر کردن پست های خالی از معاون دادستان ژنرال (DAGs) و ایستاده مشاوره در شهرهای مختلف قبل از خالد Javed Khan از پست خود.

منابع در وزارت ادعا کرده است که قانون تقسیم کرده بود با نزدیک شدن چندین وکلا بلافاصله پس از ثبت رزومه (CV) به طوری که کرسی خالی می تواند پر شود.

خالد جاوید خان منصوب شد توسط پاکستان تحریک-e-Insaf دولت به عنوان دادستان کل پس از انور منصور خان استعفا داد و از روز پنج شنبه.

پاکستان بار شورا خواستار منصور استعفای بیش از برخی از نظرات او در مورد دادگاه عالی قضات که او تا به حال شده است مواخذه توسط دادگاه به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im