درخواست تجدید نظر به Tableeghi اعضای جماعت توجه به سند دولت سلامت مشاوره: ناصر شاه


کراچی: Sindh اطلاعات نصیر شاه در روز جمعه در اعتراض به Tableeghi جماعت اعضای “به طور کامل پایبند به دولت سند سلامت مشورتی” در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در یک پیام ویدیویی شاه گفت: در این کشور مردم بودند “تجربه به چالش کشیدن بار” با توجه به گسترش COVID-19 ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 800 نفر در این استان و بیش از 2600 در سراسر پاکستان است.

“من متواضعانه درخواست ما احترام بزرگان و دوستان و برادران که وارد شده اند در استان سند باقی می ماند در هر کجا که هستند و به طور کامل پایبند به دولت سند سلامت مشورتی” وزیر اظهار داشت: با اشاره به استانی رهبری تلاش برای مهار این بیماری همه گیر.

او افزود که وزیر مراد علی شاه صادر کرد, ویژه, بخشنامه به ادارات برای مراقبت از Tableeghi جماعت و اعضای “تسهیل نیازهای خود را و سلامت در هر جنبه ای و شیوه امکان پذیر است”.

وزیر همچنین ابراز قدردانی خود را به برجسته مذهبی محقق Maulana Tariq Jameel خود و همسالان و مختلف دیگر Ulemas برای پرسیدن Tableeghi جماعت اعضای به توجه دولت استانی درخواست.

پیش از آن در روز سانتی متر شاه گفته بود بسیاری از بیش از 4500 Tableeghi جماعت اعضای که در بازگشت از Raiwind به سند آزمایش مثبت برای coronavirus. او در نتیجه به کارگردانی معاون کمیسیون از مناطق مختلف در این استان به نگه داشتن آنها را در انزوا.

با توجه به استانی دولت گفته است او همچنین دستور داد که خانواده های Tableeghi جماعت اعضای که تشخیص داده شده بود به عنوان مثبت و همچنین به عنوان “دیگران با آنها شده اند در تماس نزدیک نیز ممکن است در انزوا نگه داشته, در خانه های مربوطه”. اگر شرایط خود را جدی شد آنها باید معطوف به تعیین بیمارستان بلافاصله آن اضافه شده است.

معاون کمیسیون توصیه شد به “ارائه مواد غذایی و آب میوه و چای به مردم Tableeghi جماعت در انزوا مراکز” CM شاه گفت:, و اضافه کرد که آنها نیز باید آنها را به نماز تشک و نسخه هایی از قرآن کریم.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>