هر گونه تغییر در سطح زمین به صورت مرکزی ویستا پروژه خواهد بود در مقامات خطر می گوید: SC

توسط PTI

دهلی نو: دیوان عالی کشور جمعه گفت که هر گونه تغییر در سطح زمین ساخته شده توسط مقامات مرکزی ویستا پروژه پوشش در 3 کیلومتر از Rashtrapati Bhavan به دروازه هند در Lutyens’ دهلی نو خواهد بود “در معرض خطر خود را”.

دادگاه راس روشن ساخته است که سرنوشت این پروژه که شامل چندین ساختمان های دولتی و پارلمان جدید خانه بستگی دارد تصمیم خود را.

دادگاه بالا بود شنیدن درخواست برابر دادگاه عالی دهلی نظم است که گفت: دهلی نو توسعه خودگردان (DDA) بود لازم نیست برای مطلع کردن آن را قبل از اطلاع دادن تغییرات در طرح جامع به اجازه مرکزی ویستا پروژه از دولت مرکزی است.

“هر گونه تغییر در سطح زمین را در معرض خطر خود گفت:” یک نیمکت رهبری عدالت A M Khanwilkar.

این شدید تقاضای درخواست که وضعیت زمین در سایت باید تغییر نمی کند به عنوان متعددی وجود دارد که آثار میراث ملی است که ممکن است حذف شود نه کاهش مقدار یخ با دادگاه است که مشاهده شده است که این پروژه نمی تواند ظرف یک هفته.

نیمکت نیز متشکل از قضات دینش Maheshwari و Sanjiv Khanna اطلاع داده شد که با این درخواست که دو اطلاعیه صادر شده است-یکی در مورد تغییر استفاده از زمین و دیگر به محیط زیست ترخیص به این پروژه است.

“ما در حال حاضر گفت: هر مرحله گرفته شده آن است که خود را در خطر” نیمکت مشاهده شده است.

وکیل عمومی Tushar مهتا ظاهر می شود برای این مرکز گفت: این نیمکت که هیچ هنجارهای نقض شده است در اعطای لازم برای تصویب این پروژه است.

مشخصه که شده این موضوع برای شنیدن در جولای 7, اجازه درخواست برای اصلاح تقاضای خود را برای به چالش کشیدن تصمیم گیری های اخیر صورت گرفته توسط مقامات برای این پروژه است.

ارشد مدافع سانجی Hegde ظاهر می شود برای درخواست استدلال کرد که تا این تاریخ بعد از شنیدن هیچ ترخیص کالا از گمرک باید داده شود به تمام کسانی که گواهی عدم سوء پیشینه را نیز به چالش کشیده خواهد شد.

نیمکت خواسته درخواست برای فایل خود کشی در ماه ژوئن 23 و کارگردانی این مرکز به فایل پاسخ خود را توسط 3 جولای.

تقسیم نیمکت از دادگاه عالی دهلی نو تا به حال در فوریه 28 ماند منظور از آن تنها قاضی نیمکت که تا به حال خواسته DDA به رویکرد دادگاه قبل از اطلاع از هر گونه تغییر در طرح جامع برای رفتن به جلو با مرکز پروژه بلند پروازانه به redevelop مرکزی ویستا.

دادگاه عالی اقامت سفارش یک قاضی نیمکت فوریه 11 جهت آمده بود در داخل دادگاه تجدید نظر از DDA و مرکز.

دو دادخواهان قبل از دادگاه عالی تا به حال مخالف مرکزی ویستا پروژه بر روی زمین است که آن را شامل یک تغییر در استفاده از زمین سبز منطقه مجاور Rajpath و ویجی Chowk برای ساختمان جدید پارلمان و ادارات دولتی.

گجرات مبتنی بر معماری شرکت عبور طرح برنده مشاوره پیشنهاد برای مرکز پروژه بلند پروازانه به redevelop مرکزی ویستا.

وصله پینه کردن که اعلام شد در ماه سپتامبر سال گذشته پیش بینی های جدید مثلثی ساختمان پارلمان با گنجایش 900 تا 1200 نمایندگان مجلس این است که هدفمند ساخته شده توسط همایون, 2022 که در این کشور خواهد بود خود را جشن 75 روز استقلال.

مشترک دبیرخانه مرکزی است که به احتمال زیاد ساخته شده توسط 2024.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im