‘هر حادثه واقعا می تواند منجر به یک جنگ’: هلن رالی انتقاد حزب کمونیست چین

هلن رالی, یک صدمین سالگرد تأسیس موسسه همکار و مشارکت کننده ارشد برای Federalist صحبت با the Daily Caller است سامانتا Renck در مورد ایالات متحده تصمیم به بستن, چینی, کنسولگری در هوستون چین در واکنش به این اقدام ،

این هفته ایالات متحده دستور shutdown چینی کنسولگری در هوستون. روز بعد چینی ها در پاسخ خواستار ایالات متحده خود را تعطیل کنسولگری در چنگدو.

“بسته شدن کنسولگری چشمگیر و جدی گام” رالی گفت. “به طور معمول کشورهای درگیر نیست در چنین نمایشی گام به شما ذکر شده است. ایالات متحده دستور داد چین برای بستن کنسولگری و در حال حاضر چین انتقام.”

رالی ادامه داد: “این نوع چشمگیر مرحله معمولا بدان معنی است — اگر ما آن را نگه دارید — آن را منجر به حل دیپلماتیک روابط بنابراین این مهم ترین و جدی ترین گام است. من فکر نمی کنم که هیچ شک ما درگیر یک جنگ سرد است.”

رالی همچنین در مورد اهمیت دریای چین جنوبی و اقدام اخیر با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

دریای چین جنوبی است که “در طول تاریخ به اشتراک گذاشته است ادعا می کند توسط کشورها از جمله چین و ویتنام و فیلیپین و مالزی و تعدادی از کشورهای دیگر است” و این مهم است زیرا یک سوم جهان را در تجارت بین المللی عبور از این بدن از آب است. همچنین آن سرشار از منابع طبیعی” از جمله “10 درصد از جهان شیلات” و “یک سپرده از نفت و گاز است.”

رالی همچنین در مورد احتمال یک درگیری نظامی بین ایالات متحده و چین نقش برگ برنده دولت در برخورد با CCP و بیشتر. (مرتبط: سنگاپوری مرد پنجه نرم می کند گناه به جاسوسی از طرف چین, استخدام عوامل از طریق کار وب سایت های شبکه)

تماشا کنید:

چک کردن بیشتر از the Daily Caller:

دریدن چین اویغور اردوگاه با Irade Kashgary

عقیم سازی اجباری, سقط جنین اجباری و کنترل تولد: داخل چین در استان سین کیانگ

Infinite: زمان در حال اجرا برای این برنامه ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>