انور منصور خان. عکس: فایل

انور منصور خان استعفا از پست خود به عنوان دادستان کل پاکستان روز پنجشنبه گزارش ژئونیوز.

در استعفای خود را به رئیس جمهور عارف Alvi خان گفت: پاکستان بار شورای خواسته بود برای استعفای خود را.

“یک زندگی عضو کراچی کانون Sindh کانون وکلا و دادگاه عالی کانون و داشتن قبلا به عنوان مدافع کل سند دادستان کل پاکستان و یک قاضی دادگاه عالی سند من ایستاده با برادران و همکاران در نوار و من آرزو می کنم برای تاکید مجدد بر ایمان من در بالاترین اصول صداقت و حرفه ای تعالی که پاکستان بار شورای همیشه برای ایستاده بود” در این نامه به عنوان خوانده شده.


خان افزود: “من بدین وسیله استعفا از مقام دادستان کل پاکستان و درخواست شما را به قبول آن با اثر فوری. در آخرین سال و نیم کار کردم به بهترین توانایی من برای خدمت به این جدی با صداقت از هدف و تعهد به رعایت قانون اساسی است.”

دیوان عالی کشور روز چهارشنبه تا به حال کارگردانی خان به تولید شواهد حمایت از بیانیه خود یا ارسال کتبی عذرخواهی خود را در مورد جنجال برانگیز بیانیه ای در مورد دادگاه عالی قضات که او تا به حال شده است مواخذه توسط دادگاه به عنوان به خوبی.

در این بیانیه خود شده بود حذف از دادگاه ضبط.

AG خان تا به حال وارد اتهامات علیه این نیمکت که irked کامل دادگاه درخواست او را به عقب نشینی بیانیه خود را.

“برخی از بیانیه های ساخته شده توسط دادستان کل در مورد نیمکت و آن خواهد بود سپاسگزار است که این مواد بر اساس است که او ساخته شده بیانیه قرار می گیرد قبل از نیمکت” دادگاه اشاره کرد در آن منظور.

“در مورد مواد قرار داده شد قبل از این نیمکت ما انتظار نوشته شده عذرخواهی از دادستان کل برای داشتن به موضوع” دادگاه بیشتر که در آن منظور. “این است که در برابر یکی اما هر عضو از نیمکت” به آن اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو