حامی آنتیفا مظنون به تيراندازی مرگبار پورتلند، مايکل راينول، که توسط مقامات فدرال کشته شد

به گزارش نیویورک تایمز، مایکل فارست رینوهل حامی آنتیفا پنج شنبه شب هنگامی کشته شد که مقامات فدرال در ارتباط با تیراندازی مرگبار یک فعال محافظه کار در پورتلند در طول تعطیلات آخر هفته اقدام به دستگیری او کردند.

سه مقام اجرای قانون به روزنامه تایمز گفتند که رینوهل در لیسی، واش کشته شد.، پس از آن که یک نیروی کار فدرال اقدام به دستگیری او در ارتباط با تیراندازی آرون دانیلسون، یکی از اعضای گروه محافظه کار پاتریوت نماز کرد.

واشنگتن گزارش داد که یک افسر نیروی کار در حالی که سلاح گرم می کشید به رینوهل شلیک کرد در حالی که مقامات تلاش می کردند او را به بازداشت ببرند.

دانیلسون ۳۹ ساله پس از حفظ اصابت گلوله به سینه در پورتلند در شنبه شب درگذشت. او با گروهی از هواداران ترامپ بود که در اعتراضات بلک جانز ماده که در پورتلند برگزار شد، حاضر شدند.

به گزارش صفحه اینستاگرام خود، راینهل ۴۸ ساله در ماه های اخیر در چندین اعتراض ماده زندگی های سیاه شرکت کرد. گزارش شد که او فردی مورد علاقه تیراندازی دانیلسون است، هر چند مقامات پیش از این حاضر نشدند تأیید کنند که او مظنون این پرونده است.

روزنامه تايمز روز پنجشنبه گزارش داد که راينول در ارتباط با تيراندازی در حال تحقيق است. (مرتبط: ‘من چاره ای نداشتم’: حامی آنتیفا مرتبط با تیراندازی حامی ترامپ سکوت را می شکند)

راينول در يک مصاحبه VICE News ظاهر شد که دقایقی پيش از آن پخش شد که روزنامه تايمز مرگ او را روز پنجشنبه گزارش دهد.

رینوهل به طور مستقیم به تیراندازی به دانیلسون در این مصاحبه اعتراف نکرد، هر چند که او گفت که «مطمئن است که من به کسی بی گناه ضربه نزنم.» او پیشنهاد کرد که قبل از تیراندازی از یکی از دوستانش محافظت می کند.

پخش:

[محتوای جاسازی شده]

«چاره ای نداشتم. منظورم این بود که… من يه انتخاب داشتم ميتونستم اونجا بشينم و ببينم که اونا يکي از دوستام رو ميکشن اما من قرار نبود این کار را بکنم.» رینول در این مصاحبه گفت.

رینوهل در چندین رسانه های اجتماعی حمایت خود را از آنتیفا که یک گروه چپ سست سازمان یافته بود، در حالی که اعتراضات به وحشیگری پلیس را با جنگ مقایسه می کرد، اعلام کرد.

او در ۱۶ ژوئن در پستی در اینستاگرام نوشت: «من تمام راه ۱۰۰٪ آنتیفا هستم!» «ما خشونت نمی خواهیم اما از آن هم فرار نمی کنیم!»

راینهل از اعتراضاتی نوشت که «مثل تمام جنگ ها تلفاتی به بار خواهد آورد»

ریینهل در ماه های اخیر دو بار به در اختیار داشتن غیرقانونی سلاح گرم لود شده از جمله در حادثه ای در اعتراض به پورتلند در ۵ ژوئیه متهم شده بود.

اداره پلیس پورتلند عکسی را در حساب توییتر خود از دستگیری رینوهل در حالی که اسلحه ای در کنارش روی زمین گذاشته بود، منتشر کرد.

افسران یک مرد را در SW برادوی و خیابان اصلی که سلاح گرم پر شده بر روی فرد خود داشت دستگیر کردند. او در جریان دستگیری با دفاتر جنگید. pic.twitter.com/RXgYHnB5ue

— پلیس پورتلند (@PortlandPolice) یدلایمخیرات 2020 ژوئیه 5

يک سخنگوی اين بخش پيشتر در روز پنجشنبه به بنياد خبری ديلي کالر گفت راينول اطلاعيه ای صادر شده است تا روز حادثه برای اتهام اسلحه ظاهر شود، اما حاضر نشد.

شهر پورتلند با استناد به تحقیقات در حال انجام، درخواست سوابق عمومی برای گزارش پلیس از این حادثه را رد کرد.

Reinoehl در تاریخ 8 ژوئن با در اختیار داشتن اسلحه غیر قانونی پس از او بیش از رانندگی کشیده شد 111 مایل در ساعت در بزرگراه بین ایالتی 84 در نزدیکی پورتلند ذکر شد. دختر ۱۱ ساله راینهل در آن زمان در خودرو بود که منجر به اتهام بی پروای به خطر انداختن شد.

اداره پلیس پورتلند بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری دیلی کالر بدون اتهام در اختیار هیچ ناشر خبری واجد شرایطی قرار دارد که بتواند مخاطبان زیادی را فراهم کند. برای فرصت های صدور مجوز از محتوای اصلی ما، لطفا با licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر