توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: در معنیداری قضاوت دیوان عالی کشور در روز چهارشنبه برگزار می شود که کمک بلاعوض پیش بینی وثیقه نباید موضوع به محدودیت های زمانی و روشن است که همان را می توانید در ادامه تا پایان محاکمه.

پاکسازی سردرگمی در مورد اینکه آیا حفاظت داده شده به یک فرد از طریق پیش بینی وثیقه زمان محدود پنج قاضی نیمکت رهبری عدالت آرون Mishra گفت: “حمایت اعطا شده به یک فرد در بخش 438 دادرسی کیفری باید همواره محدود به یک دوره ثابت از آن باید عادت دادن به نفع متهم و بدون هر گونه محدودیت در زمان.”

آن را ضروری است که یک برنامه باید نقل مکان کرد و تنها پس از یک شاه ظ; آن را می توان نقل مکان کرد و قبل از آن تا زمانی که وجود دارد این است که یک مبنای منطقی برای دستگیری دستگیری” SC اعلام کرد.

“در آن برگزار می شود که زندگی یا مدت یک پیش بینی وثیقه سفارش می کند پایان ندارد به طور معمول در زمان و مرحله زمانی که متهم است و احضار توسط دادگاه و یا زمانی که اتهامات قاب اما می تواند همچنان تا پایان محاکمه. اگر وجود دارد هر گونه خاص و یا عجیب و غریب از ویژگی های نیاز به دادگاه برای محدود کردن تصدی پیش بینی وثیقه آن باز است برای آن را به انجام این کار” نیمکت گفت.

آن اضافه شده است که منظور از پیش بینی وثیقه نباید پتو و نباید فعال کردن متهم به ارتکاب بیشتر جرم و ادعا تسکین نامحدود حفاظت از دستگیری.

“باید آن را محدود به جرم یا حادثه که هراس از دستگیری در پی در ارتباط با یک واقعه خاص. آن نمي تواند در رابطه با یک حادثه آینده است که شامل کمیسیون یک جرم” به آن اضافه شده است.

“منظور از پیش بینی وثیقه نمی کند در هر صورت محدود و یا محدود کردن حقوق یا وظایف پلیس و یا سازمان تحقیق برای بررسی به اتهامات در برابر کسی که به دنبال و اعطا شده است قبل از بازداشت به قید وثیقه آزاد” نیمکت حکومت.

آن گفت: دادگاه نیاز به در نظر گرفتن جاذبه, جرم, نقش, متهم, احتمال, از خود موثر بر پروب یا دستکاری شواهد ارعاب شاهدان و فرار عدالت در حالی که تصمیم گیری پیش بینی وثیقه درخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de