ضد اسلامی زنان سخنان: UK PM حاضر به ارائه عذرخواهی


لندن : بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون یک بار دیگر حاضر به عذر خواهی خود موهن و توهین آمیز و اظهارات در مورد زنان مسلمان به عنوان به خوبی به عنوان افزایش حوادث از اسلام هراسی در حزب خود.

مسائل مطرح شده توسط رهبر مخالفان جرمی Corbyn و عضو پارلمان از برادفورد غرب Naz شاه در طول هفته ساعت سوال و خواستار عذرخواهی از آقای جانسون.

جرمی Corbyn با اشاره به اظهارات گذشت بوریس جانسون در سال 2018 در یک مقاله منتشر شده در روزنامه تلگراف که در آن او در مقایسه با پوشیدن برقع زنان مسلمان با “سارق مسلح بانک” و “نامه”.

آقای Corbyn نیز انتقاد نخست وزیر جانسون خود را به طور کلی نگرش نسبت به زنان و یادآوری او را از اظهارات توهین آمیز نه تنها در برابر زنان مسلمان بلکه در برابر تک مادران و کودکان و زنان شاغل بیش از حد.

“نخست وزیر ساخته شده است که تکرار اظهارات توهین آمیز در برابر تک مادران و فرزندان خود را. بله, او آنها را به عنوان بیمار مطرح نادان تهاجمی و نامشروع گفت:” کار کرد.

جرمی Corbyn همچنین خاطر نشان کرد بوریس جانسون در مورد اظهارات خود در برابر زنان مسلمان گفت که آنها مانند “سارق مسلح بانک” و همچنین در برابر زنان شاغل زمانی که او (بوریس) پیشنهاد کرد که بهترین راه مقابله با مشاوره از یکی از همکاران زن است به “پت فقط او را در پایین و ارسال او در راه او.”

نقد سیاست های دولت در تجاوز بند و پیاده سازی خدمات محلی که ایجاد یک فضای تبعیض نسبت به زنان به خصوص سیاه آسیایی و معلول است.

“کلمات عواقب و نخست وزیر کلمات توهین آمیز حمایت هستند تا با توهین آمیز و تبعیض آمیز سیاست” افزود: آقای Corbyn.

“نخست وزیر عذر خواهی برای خود نظرات توهین آمیز و اطمینان حاصل شود که کسانی که سیاست های تبعیض آمیز معکوس توسط خود دولت ؟” خواستار جرمی Corbyn.

اما در پاسخ جانسون به طور کامل در حال غرق سوال اصلی مطرح شده توسط رهبر مخالفان است. به جای او مطرح اتهام یهودستیزی در حزب کارگر.

بوریس جانسون گفت که حزب او در واقع افتخار ترویج حقوق زنان هر دو زن نخست وزیر بودند از حزب محافظه کار و از سوی دیگر کار نمی کند حتی تا به حال زن رهبر حزب.

“من افتخار می کنم که ما باید یک شماره ثبت از نمایندگان مجلس در حزب ما امروز. من افتخار می کنم که این تنها حزب است که در تولید بلکه دو زن premiers. آیا آن را نمی فوق العاده و شگفت انگیز چیزی که اگر حزب کارگر بودند به تولید یک زن رهبر خود گفت:” بوریس جانسون.

او گفت که او حاضر به انجام هر درس جنسیتی از یک حزب که در آن نمایندگان مجلس زن هستند مورد آزار واقع شدند.

Naz شاه و عضو پارلمان از برادفورد غرب نیز مورد انتقاد قرار حاکم محافظه کار و حزب رویکرد نسبت به حوادث اسلام هراسی در درون حزب. سایه وزیر برای زنان و عدالت خواسته نخست وزیر برای جلوگیری از مخفی شدن پشت ردا از اجداد خود که اسلام است. وی در ادامه افزود که نخست وزیر بود و چسبیده به برگ انجیر که یکی از کابینه خود را عضو صدراعظم ساجد جاوید در حال حاضر سابق مسلمان بود و از پاکستان مبدا.

Naz شاه با برچسب نخست وزیر مرجع به یهودستیزی در حزب کارگر به عنوان توسل به طور بالقوه تفرقه بدهبستان انحراف از یک مسئله بسیار جدی است.

با اشاره به فیلم کوتاه “خداحافظی طولانی” منتشر شده توسط برنده جایزه امی بازیگر نقش اول مرد Riz Ahmed هفته گذشته به تصویر می کشد دل شکستگی از بسیاری از اقلیت ها که احساس ناخواسته در بریتانیا که در آن نفرت و جنایت در حال افزایش است و بیان نفرت آلوده زندگی عمومی, ناز شاه خواست نمایندگان دیگر به گوش دادن و تماشای آن را به عنوان بسیاری از مسلمانان در حوزه به اشتراک گذاشته اند همان نگرانی با او بیش از حد.

“به نخست وزیر داده شده است که 300 شکایت از اسلام هراسی در حزب خود را به سادگی به من بگویید چه او انجام شده است برای اطمینان از بریتانیا را مسلمانان که خود را برتر نیست Islamophobe و نگرانی های خود را به طور جدی ؟” خواستار Naz شاه.

اما باز هم به جای پاسخ دادن به این سوال در افزایش موارد اسلام هراسی در حزب و چه عمل خواهد او را برای رسیدگی به این حوادث نخست وزیر را متهم به مخالفت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مقابله با این مسئله در درون حزب خود است.

“من می توانم اطمینان محترم. عضو که کاملا وجود دارد هیچ جایی برای نفرت و یا نژاد پرستی در این حزب ما حزب محافظه کار—و من آرزو می کنم من می توانم می گویند همان را از او حزب خود گفت:” بوریس جانسون.

رهبر مخالفان جرمی Corbyn همچنین گفت که بدون کمک های مالی داخلی سوء استفاده لایحه را به سادگی یک تکه کاغذ است.

“باید بودجه را به اطمینان حاصل شود که کسانی که قربانیان خشونت خانگی حمایت آنها نیاز در این مراکز به آنها نیاز دارند که با کمبود بودجه روبرو توسط این دولت” افزود: آقای Corbyn.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de