اتباع چینی در سراسر جهان در حال حاضر شکایت از نژادپرستانه درمان در میان شیوع بیماری مرگبار کرونا ويروسی است که به کشته شدن بیش از 250 نفر و تحت تاثیر قرار بیش از ده هزار نفر است.

بحران بهداشت و درمان به طور بین المللی تصویر و قرار دادن اتباع چینی در موقعیت های دشوار را در خارج از کشور با شکایت از نژادپرستی از مغازه ها جلوگیری از ورود گردشگران چینی آنلاین سولفات تمسخر این کشور عجیب و غریب گوشت تجارت و تعجب چک های بهداشتی در کارگران خارجی.

بیش از 40 ، 000 کارگران در یک گسترده چینی-کنترل پارک صنعتی در اندونزی — که همچنین استخدام 5000 نفر از کارکنان چین — قرار داده شد و تحت قرنطینه تسهیلات گفت: در روز جمعه.

در همان روز چین پرواز در خارج از کشور, هوبئی ساکنان را به مرکز شیوع این بیماری در ووهان در اجاره هواپیما از تایلند و مالزی با استناد به “مشکلات عملی” مسافران مواجه شده بود در خارج از کشور.

مقامات و مدارس در تورنتو کانادا منتقل شدند به هشدار علیه تبعیض نسبت به چینی کانادایی در حالی که در اروپا وجود دارد شواهد از ساکنان رو تعصب در خیابان و خصمانه عناوین روزنامه.

“شرق مفروضات به علاوه سیاسی بی اعتمادی به علاوه نگرانی های بهداشتی بسیار قدرتمند ترکیبی گفت:” شارلوت Setijadi و انسان شناس است که می آموزد در دانشگاه.

مقامات چینی گفته اند که ویروس پدید آمده از بازار فروش غیر قانونی معامله حیات وحش و ظهور گسترده رسانه های اجتماعی به تمسخر گرفتهاند از چین تقاضا برای عجیب و غریب خوراک و مواد تشکیل دهنده برای طب سنتی.

“جلوگیری از خوردن خفاش” گفت: یک کاربر توییتر در تایلند, برترین مقصد برای گردشگران چینی است. “جای تعجب نیست که چینی ها در حال ساخت جدید بیماری ها” یکی دیگر از تایلندی کاربر ارسال شده در کنار یک ویدئو کلیپ که نشان داد یک مرد خوردن گوشت خام است.

“از آنجا که خود را در کشور آغاز شده است (به) گسترش بیماری…ما را قبول نمی کند به مهمان خدمت از چین” خواندن نشانه ها در زبان انگلیسی در خارج از Danang ریورساید هتل در مرکز شهر ویتنامی به همین نام است. مقامات بعد گفت این هتل برای حذف نشانه آن مدیر گفت: در Facebook post.

دولت چین گفته است که مشخص شد حاوی یک بیماری همه گیر از آن به نام “مشترک چالش روبرو انسان”.

“تعصب و کوته فکر کلمات خوب در همه” وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت.

ممنوعیت سفر

بسیاری از کشورها را به اعمال محدودیت های ویزا در مسافران از استان هوبئی – مرکز ویروس – در حالی که برخی از شرکت های هواپیمایی را به حالت تعلیق همه پروازهای مستقیم به سرزمین اصلی چین است.

اما این کافی نیست برای صدها هزار نفر از مردم در کره جنوبی و مالزی که باید امضا دادخواست آنلاین اصرار مقامات به ممنوعیت چینی از بازدید از کشور خود.

در غیر معمول حرکت سامال جزیره در جنوب فیلیپین در روز پنج شنبه ممنوع نه فقط گردشگران از چین اما از همه کشورها از coronavirus به ساحل محبوب نقطه.

در فرانسه که پایتخت پاریس قرعه کشی بزرگ برای بازدید کنندگان چینی که دارای جمعیت قابل توجهی چینی, محلی, آسیایی ایجاد توییتر هشتگ #Jenesuispasunvirus (“من یک ویروس”) به گزارش تخلف به خصوص در حمل و نقل عمومی.

آفتاب دراز قهوهای مایل به زرد و یک 41 ساله مدیر در صنایع خلاق بخش گفت: این مرد نشسته در کنار او در پاریس سوار مترو تغییر صندلی قرار داده و سپس یک روسری بر دهان او.

“که واقعا تکان دهنده گفت:” قهوهای مایل به زرد که در فرانسه متولد شده بود از چین و کامبوج مبدا. “من احساس واقعا stigmatised”.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de