پلیس دهلی به راه انداخته خشونت بر ضد کا معترضان و آمار بیش از 10 زنان و دانشجویان جامع Millia دانشگاه در بخش خصوصی هند امروز گزارش روز دوشنبه.

صدمات پایدار زنان آنقدر شدید است که آنها تا به حال به تغییر را به یک بیمارستان محلی پزشکان در دانشگاه, مرکز مراقبت های بهداشتی گفت: هند امروز.

“بیش از 10 زن با دانش آموزان شده اند آمار در بخش خصوصی خود را. ما در بر داشت بلانت صدمات و برخی از ضربه شده است در راه است که ما تا به حال برای تغییر آنها به آل Shifa به دلیل آسیب های جدی در طبیعت” پزشکان گفت.

“برخی از دانش آموزان نیز دچار جراحات داخلی به عنوان آنها شده اند آمار در قفسه سینه با lathis” آنها گفت.

“من شده اند آمار در بخش خصوصی توسط پلیس با چکمه. یک زن پلیس در زمان خاموش من Burkha و آمار در بخش خصوصی با lathi,” یک دانش آموز بستری شده در دانشگاه مراقبت های بهداشتی مرکز گفت: هند انتشار.

پلیس دهلی رها کردن خشونت بر ضد زنان-کا معترضان عکس: توییتر

نزدیک به هشت تا نه نفر منتقل شده به یک بیمارستان محلی, مقامات, گفت:, و اضافه کرد که یکی از آنها دچار آسیب های جدی شده بود و انتقال به ICU.

این وضعیت در جامع زمان شد و پس از نمرات جامع Millia دانش آموزان و ساکنان جامع نگر کردم به درگیری با پلیس پس از آنها متوقف شد از conduting ضد کا مارس نسبت هندی مجلس.

این تظاهرات فراخوان داده شد توسط جامع کمیته هماهنگی (JCC) یک سازمان از جامع دانشجویان و فارغ التحصیلان.

پلیس دهلی و تیم اول دانشگاه یا دانشکده مقامات حفظ آنها تا به حال بارها و بارها خواسته معترضان برای متفرق کردن آنها نمی باید اجازه راهپیمایی به سمت مجلس

یک درگیری در گرفت که پلیس در تلاش برای متوقف کردن داعش است. بسیاری از آنها شروع به پریدن بیش از موانع برای ادامه راهپیمایی خود را به سمت مجلس.

کا تشدید هند و پاکستان و جنگ

هند تا به حال تصویب یک قانون جدید در سال گذشته اعطای شهروندی به اقلیت های مذهبی در حال فرار از اکثریت مسلمان کشور — از جمله پاکستان و افغانستان و بنگلادش — اما مانع مهاجران مسلمان.

شناخته شده به عنوان شهروندی (متمم) قانون (CAA) 2019 در قانون جدید بود که اصلاحیه آن در سال 1955 قانون. این پیشنهاد برای اعطای ملیت به هندوها سیک ها و مسیحیان و بودایی بودند و Parsis که وارد در هند قبل از سال 2015 اما نه مسلمانان.

هزاران نفر از مردم — که قانون به عنوان ضد مسلمان به خیابان در هند در برابر کا تحریک ناآرامی های خشونت آمیز. در جنوب دولت تحمیل محدودیت هایی در مجامع عمومی به پیشدستی بیشتر تظاهرات.

بسیاری از دانشجویان که در اعتراض علیه لایحه دستگیر شده بودند توسط مقامات به عنوان به خوبی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su