یکی دیگر از دولت می رود به کروناویروس مستند

نیوجرسی, دولت از حدود نه میلیون نفر از مردم تبدیل شده است به حملات خود قرار داده و تحت یک مادر اقامت در خانه سفارش به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش در سراسر ایالات متحده است.

لیبریا فیل مورفی در روز شنبه اعلام کرد که نیوجرسی خواهد بود قرار داده و تحت یک مادر اقامت در خانه سفارش دهید. ابتدا در 9 بعد از ظهر هر ساکن در کشور مورد نیاز خواهد بود به داخل خانه های خود بمانند و همه “غیر ضروری” کسب و کار را باید به طور موقت به حالت تعلیق درآمد.

“ما باید صاف و منحنی اطمینان از ساکنان تمرین های اجتماعی فاصله,” مورفی گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. اما فرماندار خواست عمومی به وحشت نیست و “زندگی در نیوجرسی ندارد برای آمدن به متوقف.”

تمام تجمعات از جمله در فرد خدمات احزاب و حتی مراسم عروسی — خواهد بود به طور نامحدود لغو فرماندار اعلام کرد.

Health workers remove their gloves as they perform testing at a new drive-thru coronavirus disease (COVID-19) testing center at Bergen Community College in Paramus, New Jersey

رویترز/Eduardo Munoz

“ما هدف منحصر به فرد است که مطمئن شوید که ما آن را از طریق این اورژانس بنابراین شما می توانید لذت بردن از بسیاری از مراسم عروسی و تولد و در سال های آینده” مورفی ادامه داد: گفتن این که “ما در جنگ است.” (مرتبط: Ilhan عمر خواستار توقف اخراج ها)

صنایع خاص باز باقی خواهد ماند در نیوجرسی. این ضروری کسب و کار عبارتند از: فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, ایستگاه های گاز, بانک ها و دیگر موسسات مالی.

آخرین به روز رسانی توسط استاندار ارسال شده در روز شنبه بعد از ظهر می گوید که 1,327 افراد در نیوجرسی آزمایش مثبت برای COVID-19 و شده اند وجود دارد 16 coronavirus مربوط به مرگ و میر گزارش شده در دولت است.

مورفی تصمیم به قرار دادن نیوجرسی تحت اقامت در خانه سفارش به شرح زیر دستور مشابه ساخته شده در نیویورک و پنسیلوانیا و کالیفرنیا.

“برای حفاظت از سلامت و ایمنی از همه ساکنان نیوکاسل, ما نیاز به اقدامات تهاجمی تر کاهش اقدامات” پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام ولف گفت: در روز شنبه در بیانیه ای. “این ویروس خطر نامرئی است که می تواند در حال حاضر در همه جا. ما نیاز به عمل با قدرت ما با استفاده از در برابر هر گونه خطر شدید.”

همانطور که از شنبه وجود دارد بیش از 21,300 افراد در سراسر کشور است که آزمایش مثبت برای COVID-19 و حداقل 266 نفر در آمریکا فوت کرده اند از ویروس.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>