یکی دیگر از جاده بدبختی در MP کشته شدن شش تا محدود مهاجران

بیان اخبار سرویس

بوپال: یکی دیگر از جاده بدبختی اتفاق افتاده در Madhya Pradesh و دوباره قربانیان کارگران مهاجر و اعضای خانواده خود را از اوتار پرادش است.

آخرین حادثه رخ داده در ساغر-چهترپور جاده در Buxwaha منطقه چهترپور منطقه (حدود 225 متر از بوپال) در صبح روز شنبه هنگامی که یک کامیون حامل 20 مهاجران همراه با یک محموله تجاری از پارچه رول لغو شد.

در حالی که پنج نفر در نقطه درگذشت یک شکست در برابر صدمات در بیمارستان بعد. مرحوم شامل چهار زن و دو مرد. مهاجران بودند مشغول به کار در یک کارخانه کفش در بمبئی Madanpura منطقه و بازگشت به بومی Siddharth نگر منطقه از شرق تا پس از دست دادن شغل.

حداقل 16 نفر دیگر صدمه دیده است در بدبختی و پذیرفته شده در جامعه مرکز بهداشت در باندا در ساغر ولسوالی ساغر پلیس منطقه سرپرست Amit Sanghi گفت.

از ساغر منطقه است و نزدیک به نقطه ای که پلیس از دو ایستگاه های پلیس این منطقه با عجله برای شروع عملیات نجات. اخلال تصاویری از این حادثه نشان داد که نوزاد گریه در نزدیکی بدن مادر خود را.

دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده در اینجا

این پنجمین عمده تصادفات جاده ای در شش روز در MP در آن کارگران مهاجر در بازگشت به بومی از ماهاراشترا در پی در سراسر کشور Coronavirus ضروری قفل پایین فوت کرده اند.

تا کنون 27 تا محدود کارگران مهاجر و قوم و خویش اند و در پنج جاده اصلی اتفاقات ناگوار در MP در شش روز.

حوادث گذشته شش روز اتفاق افتاده اند در Narsinghpur, گنا و ساغر مناطق.

این دومین بار در عرض یک هفته است که کارگران مهاجر پنهان شده در یک کامیون حمل محموله تجاری فوت کرده اند در MP.

قبلا در مارس 10, شش کارگران مهاجر شبانه روزی یک کامیون لود شده با انبه مرده بود بعد از این کامیون واژگون در Narsinghpur منطقه.

دو ناگوار را در معرض چگونه غیرمنتظره کامیون باعث مرگ کارگران مهاجر l اما پلیس و حمل و نقل پرسنل گروه در هر دو ماهاراشترا و MP شکست خورده اند برای بررسی این غیرمنتظره کامیون که رانندگان در حال شارژ 2000 تومان به 3000 تومان از هر مهاجر کارگر برای گذر گاه آنها را به بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im