توسط اکسپرس سرویس خبری

بوپال: رفتن در برابر حزب رسمی خط دیگر رهبر مخالفان BJP در مادها پرادش مخالف تابعیت (متمم) قانون.

Ajit Borasi که ناموفق رقابت از Ghatiya مونتاژ صندلی اوجائین منطقه در سال 2018 سنجی مونتاژ ارسال شده در Facebook صفحه در روز سه شنبه “NRC و کا را تحت تاثیر قرار نمی دین فقط اما همچنین های SCs STs و OBCs. خواندن آن را یک بار و شما را درک خواهد کرد. من یک گوسفند که من حرکت در گله پشت چه چیزی اشتباه است.”

از همه مهمتر فقط چند روز پشت همان BJP رهبر برخاستیم و حمایت CAA گفت که تا آنجا که او را درک قانون جدید آن را در برابر هر شهروند هند.

هنگامی که تماس با جدید هند اکسپرس چهارشنبه شب Borasi تایید به Facebook پست مخالفت کا-NRC. اما زمانی که سوال در مورد داشتن حمایت CAA چند روز قبل او گفت: “پس از خواندن قانون در عمق من تغییر دیدگاه. وقتی که من شما را ملاقات کنم و به شما بگویم در مورد تغییر از ذهن است.”

در حالی که دولت بی جی پی سکوت بیش از این توسعه منابع آگاه در زعفران حزب و جلب اعتماد است که ضد کا پست در رسانه های اجتماعی به خوبی می تواند مربوط به Borasi ممکن است برنامه های آینده از بازگشت به کنگره برابر برای مبارزه با مونتاژ توسط-نظرسنجی آگار صندلی آگار-Malwa منطقه.

انتخابات به آگار مونتاژ صندلی در آگار-Malwa منطقه شده است ضروری ژانویه 30, مرگ نشسته BJP MLA و نماینده سابق وزیر منهر Untwal.

از همه مهمتر تنها چند روز قبل از سال 2018 مجمع سنجی در MP Borasi همراه با ex-Lok سبها عضو پدر Premchand Guddu ترک کرده بود کنگره برای پیوستن به BJP. متعاقبا Borasi بود به میدان فرستاد که BJP نامزد از Ghatiya مونتاژ صندلی اوجائین منطقه از دست داد اما با بیش از 4500 رای به کنگره Ramlal Bahare.

در سال 2013 Vidhan Sabha انتخابات نیز Borasi از دست داده بود به BJP را Jitendra Gahlot در حالی که رقابت به عنوان کنگره نامزد بسیاری از صندلی رتلام منطقه.

Borasi پست در Facebook در برابر کا-NRC معنی او دوم BJP رهبر در Madhya Pradesh به مخالفت با قانون جدید. فقط چند روز قبل از آن بی جی پی MLA از میهر صندلی ساتنا منطقه Narayan Tripathi تا به حال علنی به مخالفت با کا.

از همه مهمتر Tripathi که برنده شده بود میهر صندلی در BJP صندلی در سال 2016 انتخابات و در سال 2018 سنجی مونتاژ شده بود کنگره و SP MLA از همان جا در گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im