ناشناس مربیان ستایش ویسکانسین در حال اجرا بازی, انتظار, جک Coan به جامد

مربیان اطراف 10 انتظار ویسکانسین می شود بسیار خوب در طول سال 2020 فوتبال کالج فصل است.

Badgers در حال ورود به سال با یک تن از اعتیاد به مواد مخدره و بسیاری فکر می کنم ما یک حلال شات در ساخت حذفی. 247Sports به صحبت کرد unnamed مربیان در اطراف کنفرانس و آنها انتظار ویسکانسین به انجام آنچه که ما همیشه انجام دهید: پوند راک و کار بازی اکشن. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

“هر کس در لیگ فرض آنها در حال رفتن برای تولید یک کیفیت خاص در حال اجرا به عقب و ما فرض می کنیم وجود دارد رفتن به یک فیزیکی خط است که نقش واقعا خوب برای مسدود کردن آنها” یک ناشناس مربی گفت 247Sports.

یکی دیگر گفت: “[جک] Coan جامد پسر معمولی خود را ویسکانسین کارفرمایی. او هرگز در موقعیت های که در آن او را تحت فشار بیش از حد. آنها به خوبی کار بر روی گرفتن او در بازی اکشن. آنها به دنبال به انجام هر کاری متفاوت در این سال — آن را واقعا در مورد چگونه به خوبی از آنها می تواند اجرا بر روی سیستم خود را.”

شما می توانید بوی ترس ؟ شما می توانید شنیدن نگرانی ؟ آن را تقریبا مانند آنها می دانند که چه آینده و می دانم که هیچ چیز آنها می توانید انجام دهید.

به عنوان یک ویسکانسین مرد من ترس نیست یک تیم دیگر در کشور است. ما پیروزی در هر بازی ما بازی ؟ اما من لعنت مطمئن شوید که انتظار ما برای پیروزی در هر زمان ما را در این زمینه است.

اگر ما انتظار نیست برای برنده شدن پس چرا جهنم هستند و ما حتی قرار دادن بر روی پد ؟

ویسکانسین هرگز بازسازی. ما به سادگی بازنگری و این چیزی است که من انتظار دارم برای یک بار اتفاق می افتد دوباره. شرط در برابر ما اگر شما می خواهید, اما ما در حال رفتن به نورد در طول سال 2020 فوتبال کالج فصل است.

من به شما قول می دهم که من و نمی توانید صبر کنید به تماشای آن اتفاق می افتد. ما در حال گرفتن زندانیان. ما در حال آمدن برای روح!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de