رژه سالانه در بلژیک ویژگی های ضد سامی ماسک با بینی نازی ها

یک کارناوال رژه در بلژیک که خود را از دست داده یونسکو میراث فرهنگی وضعیت سال گذشته برای برجسته نژادپرستانه و ضد یهودی لباس و شناور شامل شبیه توصیفاتی این سال است.

این بلژیکی شهر الست میزبان سالانه رژه در روز قبل از چهارشنبه و برجسته ضد سامی استعارههای در آن رژه روز یکشنبه از جمله شرکت کنندگان در لباس پوشیدن در لباس های اغراق آمیز به معنای به تصویر کشیدن یهودیان ارتدوکس, ماسک, با, بینی, حشرات, لباس و نازی ماموران لباس.

در طول سال گذشته رژه نژادپرستانه و ضد یهودی شناور و لباس نیز حضور داشتند — یک شناور در رژه انجام دو غول آمار و ارقام از یهودیان ارتدوکس با طرف فر و بزرگ بینی نشسته در کیسه های پول در حالی که گروه دیگری رژه در Klux Klux Klan هود و روسری, نیویورک تایمز گزارش داد.

Revellers dressed as Ultra-Orthodox Jews are pictured prior the start of the Aalst Carnival's on February 23, 2020, (Photo by JAMES ARTHUR GEKIERE/AFP via Getty Images)

Revelers لباس پوشیدن و به عنوان فوق العاده ارتدکس یهودی در حال تصویر قبل از شروع الست کارناوال را در تاریخ 23 فوریه سال 2020 (عکس از جیمز آرتور GEKIERE/خبرگزاری گتی ایماژ)

به عنوان با 2019 رژه شهردار کریستوف D’Haese نیز در دفاع از این کارناوال به عنوان تنها بودن در روح این رویداد در نظر گرفته شده که به بیرحمانه مسخره هر کس و همه چیز نیویورک تایمز گزارش داد در سال گذشته است. D’Haese را رد کرد انتقاد از رژه در سال 2020 اصرار همه را به “اجازه الست بود الست” و افزوده است که این رژه است نه ضد سامی و “الست است نه یک ضد سامی شهر” با توجه به دویچه وله.

اعضای پارلمان اروپا و همچنین اسرائیل وزیر خارجه اسرائیل کاتز باید خواست الست به انجام کاری در مورد “مظهر نفرت” در رژه و کاتز در مورد ممنوعیت “نفرت پر” رژه در مجموع دویچه وله گزارش داد. (مرتبط: نشانی شهر نیویورک را یک یهودی ستیزی مشکل ؟ امی هوروویتس خواسته مردم در بروکلین و در اینجا چگونه آنها پاسخ)

سال گذشته نمایش نژادپرستی و یهودی ستیزی هزینه رژه آن یونسکو میراث فرهنگی ، مقامات شهرستان در دفاع از این رژه به عنوان یک بیان از آزادی بیان گفت که لباس به معنای “طنز” با توجه به دویچه وله.

در پاسخ به بازگشت از این نمایش در سال 2020 آمریکا هولوکاست موزه توییتی که حوادث مانند رژه “که ترویج یهودستیزی و استوک نفرت و بالقوه خشونت باید محکوم کرد توسط همه اقشار جامعه است.”

یهودیان آمریکایی جامعه خواسته است اتحادیه اروپا به منظور بررسی کارناوال.

نخست وزیر بلژیک سوفی Wilmès در پاسخ به اتهام یهودی ستیزی در کارناوال با تماس با نمایندگی از جامعه یهودی در رژه “مخاطره اندازد به ارزش های ما و همچنین به شهرت کشور ما” و اضافه کرد که “این اولین بار است که این شیوه مورد انتقاد قرار گرفته و عمدتا به دلیل کاریکاتورهای جامعه یهودیان” Euroactiv گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>