حیوانات از چپ به مرگ در توقیف ملکه بازار در میان coronavirus مستند

حیوانات از چپ به مرگ در توقیف ملکه بازار در میان coronavirus مستند / عکس: Sitwat Khawar

با کروناویروس محکم آن را نگه دارید و آوردن زندگی به وقفه در پاکستان یک بار شلوغ شهر زوزه و فریاد برای کمک شده اند انعکاس داخل قفل شده در فروشگاه حیوان خانگی.

آمدن به نجات ندبه حیوانات رها شده در کراچی ملکه بازار عایشه Chundrigar و ACF حیوانات, تیم امداد و نجات.

بر دستور ویژه صادر شده توسط دولت سند حیوان خانگی مغازه در بازار باز شد برای این تیم پشت سر پاکستان بزرگترین پناهگاه حیوانات که منجر حیوانات به ایمنی.

Chundrigar گفت: اخبار بین المللی وضعیت فعلی و چگونه برخی از حیوانات هنوز در گیر در منطقه در حالی که ACF تیم است که امکان دسترسی به آنها را به عنوان آنها فریاد زدن برای کمک به.

“در حال حاضر حدود 70 درصد از حیوانات در مغازه ها مرده اند و 30 درصد در یک حالت بد است. مغازه داران هنوز هم به ما بسیاری است که نیاز به کمک” او گفت:.

“بسیاری پنهان شده اند به دور است که ما در میانهی شب به دست اورد دسترسی به این دلیل که بعد از ما برای اولین بار بازدید ناگهان نیمی از حیوانات ناپدید شده بود. حیوان مرده لاشه پهن بود در خارج از بازار,” او اضافه شده است.

Chundrigar و تیم او از دامپزشکان و داوطلبان به کمک صدها نفر از ضعیف گربه ها و سگ ها نیرنگ در کهنه قفس خشک و گرسنه با هوا یا نور رسیدن به آنها.

“حدود 60 حیوانات گرفته شد از مغازه ها آنهایی بودند که به سختی آگاهانه گرفته و به پناهگاه” Chundrigar گفت.

عملیات امداد و نجات انجام شده توسط این تیم در این شهر در حال حاضر شرایط مخاطره آمیز با تعدادی از coronavirus موارد نصب و مستند اعمال شده که هدایت محدود فعالیت در کلان شهر برای جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی.

Chundrigar و ACF قهرمانان گذاشته استرس در اقدامات پیشگیرانه گرفتن صادر شده توسط مقامات بهداشتی اجتماعی با حفظ فاصله و ارائه دنده محافظ برای داوطلبان و کارکنان.

“اجتماعی فاصله چیزی است که ما بسیار محتاط بودند و تعداد زیادی از مردم در جاده ها است. بنابراین ما تا به حال فقط یک تعداد انگشت شماری از داوطلبان مختلف تقسیم مناطق تحت پوشش در دنده محافظ بودند که به سرعت در تلاش برای به دست آوردن کار انجام شده به سرعت به عنوان ما می تواند و آن را به کسانی که حیوانات برای ایمنی” Chundrigar گفت: در طول مصاحبه.

در پست های رسانه های اجتماعی ساخته شده در اوایل ACF به حال مردم خواست تا به نگه داشتن در ذهن رنج حیوانات در فاجعه بار مانند این.

“این COVID-19 شیوع فقط شروع به دلیل شديد و ظلم و ستم نسبت به حیوانات,” the Instagram پست بخوانید.

“شما نباید به یک عاشق حیوانات به مراقبت در مورد درد و رنج دیگران است. که باید تحت تعلیم به فرهنگ ما به عنوان یک هنجار بودن انسان مناسب و معقول.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>