اندرو کومو خجالت زده ران DeSantis: “شما بازی سیاست با ویروس و شما از دست رفته’

دموکرات فرماندار نیویورک اندرو کومو انتقاد جمهوری خواه فلوریدا فرماندار ران DeSantis متهم او را از “بازی سیاست” با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کومو که به نظر می رسد صبح روز پنجشنبه در سی ان ان “روز نو” را مورد بحث و تصمیم خود را به تماس برای هر کسی از دیدن نیویورک از دولت بود که تجربه سنبله در coronavirus موارد به رعایت 14-روز خود شده است. (مربوط به: نیویورک به دستور 14 روز در قرنطینه برای مسافران از کشورهای با ‘قابل توجه جامعه گسترش COVID’)

تماشا کنید:

میزبان Alisyn Camerota شروع با یادآوری کومو که زمانی که نیویورک شده بود نقطه داغ DeSantis نشده بود در حمایت از اجازه دادن به مردم برای سفر از آنجا به فلوریدا.

“به یاد داشته باشید زمانی که فلوریدا آیا این به نیویورک و من به یاد داشته باشید شما که نه خیلی خوشحال و خواستار آن سیاسی که در آن زمان. پس چه فرق میکنه در حال حاضر؟” Camerota پرسید.

“آه آن را هنوز هم بسیار سیاسی است. نگاه من گفت: همان چیزی که برای سه ماه” کومو پاسخ داد و اضافه کرد: “من گفت: ما در حال بازی سیاست با این ویروس و ویروس را به نفع خود. این همه سیاست و ویروس — شما نمی توانید ضرب و شتم یک ویروس با سیاست است. این ویروس نیست و دموکرات یا جمهوری خواه.”

کومو در ادامه به ادعا می کنند که نیویورک تا به حال تنها موفق به پایین آوردن تعداد موارد بود چرا که آنها با تکیه بر علم و نه از سیاست. “ما نمی خواهید برای رفتن به عقب,” او اضافه شده است.

“بنابراین چه چیزی به شما می گویند به [DeSantis] امروز در حال حاضر که جداول تبدیل شده است?” Camerota پرسید.

“من به آنها می گویند همه نگاه اعداد. شما بازی سیاست با ویروس و شما از دست رفته” کومو پاسخ داد و اضافه کرد که او را درک نمی کنند ریاضیات پشت ادعا می کند که افزایش تست تا به حال منجر به حداقل برخی از افزایش در موارد گزارش شده.

“هرگز در سیاست است. آن بود که همیشه علم” کومو ادامه داد. “و آنها در انکار و انکار زندگی است استراتژی است.”

کومو به این نتیجه رسیدند با اشاره به افزایش بستری شدن در بیمارستان و گفت که اثبات شد که برخی از کشورهای باز کرده بود خیلی زود به دلایل سیاسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im