• استقرار و لیبرال رسانه ها اخبار رسانه ها اصرار دارند که اوباما و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ تاکید دموکراتیک برای حمایت از حامی.
  • اما دموکرات ها از جمله ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم آورده حامی به ملی افکن در سال 2019 از طریق قانون سقط جنین.
  • و یک نامزد ریاست جمهوری خودداری می گویند روز شنبه که او را پشتیبانی نمی کند حامی.

استقرار رسانه ها اخبار رسانه ها اصرار دارند که اوباما و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ تاکید دموکراتیک برای حمایت از حامی, اما بحث حامی سرچشمه با نشستن فرماندار ویرجینیا — و همچنان از طریق 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری پیت Buttigieg اخیر ظاهر بر روی “View.”

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار مورد بحث سقط جنین مواضع با “مشاهده” شرکت میزبان مگان مک کین روز شنبه صبح. مک کین خاطر نشان کرد Buttigieg که او یک بار پیشنهاد کرد که نوزادان متولد نشده می تواند سقط تا آنها قرعه کشی اولین نفس و به او پیشنهاد یک فرصت برای راه رفتن در این بیانیه است. (مرتبط: Buttigieg حاضر به می گویند که او را پشتیبانی نمی کند حامی)

به جای روشن است که او را پشتیبانی نمی کند حامی, Buttigieg اصرار داشت که “نباید آن را به یک مقام دولتی برای رسم خط. باید آن را به زن است.”

و هنگامی که مک کین فشرده او را در این کار به طور خاص درخواست اگر او خواهد بود و راحت با یک وضعیت که در آن “یک زن می خواست به استناد حامی پس از نوزاد متولد شد” Buttigieg هنوز هم حاضر به دور از حامی.

“فکر می کنم در مورد وضعیت,” او گفت:. “اگر این اواخر ترم وضعیت و سپس با تعریف آن یکی که در آن یک زن بود, انتظار برای بارداری به مدت حمل.”

“پس از آن او می شود بیشترین شاید ویرانگر اخبار از زندگی خود را,” او ادامه داد. “ما در حال صحبت کردن در مورد خانواده است که ممکن است برداشت از نام شاید مونتاژ یک تخت و آنها چیزی یاد بگیرند مشقت بار و در مواجهه با این وحشتناک انتخاب است.”

“من نمی دانم آنچه به آنها بگویید که از نظر اخلاقی در مورد آنچه که باید انجام دهید” حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری به پایان رسید. “من فقط می دانم که من به او اعتماد کرد و او تصمیم پزشکی و یا اخلاقی است که نمی تواند هیچ بهتر است چرا که دولت این است که فرمانده او را به انجام آن است.”

تماشا کنید:

ویرجینیا دموکرات برای اولین بار پیشنهاد حامی

2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری این سخنان را پس از دموکرات ویرجینیا دلم. کتی Tran معرفی ژانویه 2019 لایحه که به دنبال لغو ویرجینیا محدودیت در سقط جنین در اواخر مدت. این لایحه اجازه داده اند یک پزشک برای انجام سقط جنین حتی در حالی که مادر خود را زایمان.

دموکرات ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم محوری حامی به سیاسی ویژه هنگامی که او حمایت Tran لایحه با پیشنهاد او از حامی.

“اگر مادر در کار من می تواند به شما بگوید دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد” نرتهم گفت: در fardia electronics مصاحبه. “نوزاد تحویل داده می شود.”

“نوزاد نگه داشته می شود راحت است. نوزاد خواهد بود مغزش اگر این چیزی است که مادر و خانواده مورد نظر و پس از آن بحث خواهد امدن بین پزشکان و مادر او گفت:” در ژانویه 2019.

تماشا کنید:

دموکراتیک 2020 نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بحث حامی

بسیاری از 2020 نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری خودداری از پرداختن به اینکه آیا آنها مجوز سقط جنین در اواخر مدت و آنها سریع به برچسب حامی به عنوان یک ضرب تا جمهوری خواه روایت است. (مرتبط: عمده دموکراتیک نامزد مورد بررسی را در نظر ضد سقط جنین همسر در حال اجرا)

“این کاملا غلط و چه پاتولوژیک دروغگو و زن ستیز برای تلفن های موبایل مانند زمانی که او در مورد سقط جنین. با هم, ما باید احترام یک زن حق کنترل بدن خود” 2020 دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز ورمونت توییتی در مارس 2019 در اشاره به یک کلیپ از مغلوب ساختن پیشی جستن برجسته نرتهم نظرات.

2020 دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن ماساچوست گفته نیویورک تایمز در ماه نوامبر 2019, “حامی غیر قانونی است و در همه جا در امریکا — و این روایت را تحت فشار قرار دادند توسط جناح راست ضد سقط جنین سیاستمداران عمد است فریبنده و نه ریشه در واقعیت است.”

سخنگوی 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ هیلاری Kinney گفت: این بار در مرجع به یک سوال در مورد “‘حامی’ روایت” است که “به جای استفاده نادرست و جهتدار نظر به بحث در مورد آنچه به شدت شخصی است پزشکی تصمیم گیری اندرو خواهد تمرکز روی آوردن حقایق و حقیقت بازگشت به گفتگو.”

2020 دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، ctq از مینه سوتا عمومی اظهار نظر در جایی که او رسم خط در سقط جنین جز به می گویند در طول یک فاکس نیوز تاون هال در مارس 2019 که “البته محدودیتهایی وجود دارد وجود دارد در سه ماهه سوم که بسیار مهم است.”

“به طور کلی آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که مطمئن شوید که زنان حق دارند به تصمیم گیری خود را,” او اضافه شده است. (مرتبط: کلینتون ابداع عبارت ” امن قانونی و نادر است, اما سقط جنین فعالان می گویند این است Stigmatizing)

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: در 1990s که او می خواست به ممنوعیت سقط جنین همه “post-زنده ماندن.” پس از سال 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری اتحادش را تغییر مواضع در مسائل سقط جنین از جمله هاید متمم قانون اساسی که به ممنوعیت استفاده از بودجه فدرال برای سقط جنین به جز در موارد تجاوز به عنف یا زنای با محارم و یا اگر زندگی مادر در خطر است. بایدن تلنگر-شکست مواجه و این موضوع در ماه ژوئن 2019 پس از فشار از همکار نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.

دموکرات هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard به صراحت گفت که در ماه سپتامبر سال 2019 است که او در برابر سه ماهه سوم حاملگی سقط جنین به جز در مواردی که سلامت مادر در معرض خطر است. 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: “روبین گزارش” میزبان دیو روبین که سقط جنین باید “امن قانونی و نادر است.”

2020 دموکرات قبلا رای دادند لوایح مرتبط با حامی

بسیاری از دموکرات نامزد ریاست جمهوری رای دادند به قانون است که اجازه سقط جنین در اواخر مدت و یا رای دادند در برابر قانونی که محافظت از نوزادان متولد شده زنده در botched سقط جنین, گزارش ملی بررسی برجسته.

Warren ساندرز و Klobuchar همه cosponsored بهداشتی زنان و قانون حمایت از قانون در نظر گرفته شده برای نادیده گرفتن دولت محدودیتی در سه ماهه سوم (اواخر مدت) سقط جنین. سابق 2020 دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سنسور. Cory Booker نیوجرسی, کریستن جیلیبرند از نیویورک و کامالا هریس کالیفرنیا نیز cosponsored این لایحه است.

هر سناتور بود که در حال اجرا برای رئیس جمهور در مارس 2019 — هریس, Warren, بوکر, Klobuchar, Gillibrand و ساندرز — رای در برابر یک لایحه در ماه فوریه 2019 که در نظر گرفته شده برای محافظت از بچه ها که جان سالم به در botched سقط جنین.

این دنیا-زنده سقط جنین بازماندگان قانون حفاظت را ممنوع “پزشک مراقبت های بهداشتی از عدم ورزش مناسب درجه مراقبت در مورد کودکی که زنده می ماند سقط جنین یا اقدام به سقط جنین.”

رسانه ها بی اهمیت جلوه دادن و یا نادیده گرفت حامی

طول پوشش Buttigieg را نرتهم و Tran را حامی نظرات و همچنین به عنوان پوشش متولد-زنده لایحه تأسیس رسانه های هر دو متهم خواهان و مغلوب ساختن پیشی جستن از concocting یک “حامی” روایت به عنوان تایمز می نویسد و یا موفق به پوشش حوادث ارجاع نامزدهای دموکرات و حامی در همه.

“یک جمهوری خواه حمایت لایحه ای را برای محافظت از “سقط جنین بازماندگان’ فقط شکست خورده است. آن را هنوز هم مهم” Vox عنوان یک Feb. 25, 2019 داستان.

انتشار این گزارش در دنیا-زنده لایحه اشاره شده نرتهم را حامی نظرات و گفت که نرتهم ساخته “گیج کننده نظرات در حمایت از این لایحه که برخی از زمان به عنوان حمایت از حامی.”

این بار به دنبال یک مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد حامی با فوریه 2019 قطعه با عنوان “‘اجرای نوزادان: در اینجا حقایق پشت تهمت گمراه کننده سقط جنین صدای جیر جیر.” این قطعه ارائه می دهد ورودی از سقط جنین, دکتر دانیل گراسمن, چرا تهمت گمراه عمومی با تماس با کشتن یک نوزاد که جان سالم به سقط جنین حامی.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مورد بحث نرتهم نظرات در ویسکانسین کمپین تجمع در مارس 2019 سی ان ان زد تیتر “مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد آتش زا باطل سقط جنین در ایالت ویسکانسین تظاهرات” قبل از انتقاد از رئیس جمهور برای برجسته “غلط ادعا می کنند که مادران و پزشکان باید این گزینه برای ‘اجرای’ نوزادان است.”

سی ان ان برایان Stelter نیز به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک “چیزی” رئیس جمهور در مارس 28, 2019, کلیپ تمسخر رئیس جمهور برای مغلوب ساختن پیشی جستن بحث حامی که Stelter به نام “غیراخلاقی و فوق العاده نادر است.”

معاون زد ژانویه داستان پیش بینی است که حامی “خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن از رفتن به سقط جنین دروغ در سال 2020” نقشه کشی در نظرات از الیزابت اسمیت مشاور ارشد برای سیاست های دولت و وکالت در مرکز حقوق باروری. انتشار گزارش داد که “حرف از” حامی ” و آن ilk محصول خواهد شد تا در تظاهرات بحث و کمپین تبلیغات دوباره این سال است.”

نیویورک تایمز بررسی 2020 از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در سقط جنین مواضع مراجع یک “‘حامی’ روایت” درخواست “مخالفان سقط جنین تا به حال برخی از موفقیت در فریم بحث های عمومی در نظر خود را اخیرا از طریق ‘حامی’ روایت است. فراتر از سیاست خود را در دستور کار خود باید یک رئیس جمهور که پشتیبانی از سقط جنین نقش مهمی در reframing نظر از این بحث ؟ اگر چنین است چگونه است؟”

White dog گزارش شده در ژانویه 2019 که نرتهم را حامی نظرات “رفت و به طور کامل گزارش نشده در طول صبح و شب اخبار پخش از ABC, CBS و NBC.”

The Federalist اشاره کرد در ماه فوریه 2019 که تلویزیون رسانه ای از جمله CNN, ABC News, NBC News و MSNBC, موفق به پوشش متولد-زنده لایحه. برخی از رسانه ها مانند تپه و سیاسی کرد در این لایحه و آن را به نام “ضد سقط جنین” اگر این لایحه به دنبال حفاظت از نوزادان که سقط جنین جان سالم به در برد.

و استقرار رسانه ها از جمله سی ان ان, واشنگتن پست, بار, HuffPost و بورسی را پوشش نمی Buttigieg را پنج شنبه حامی دیدگاه در “مشاهده.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de