• محققان با وزارت دادگستری درگیر در یک ضد تراست کاوشگر با هدف قرار دادن گوگل به نظر نمی رسد به نقد و ادعا می کند که این شرکت به دخالت در آن جستجو از ویژگی های نشت از بررسی و منبع علم و دانش نشان می دهد.
  • محققان و منتقدان استدلال می کنند گوگل قابلیت جستجو منوط به دستکاری و به طور بالقوه می تواند تاثیر یک انتخابات ملی یا مستقیم ترافیک کمتر به دره سیلیکون غول رقبا.
  • DOJ محققان به جای تمرکز بر روی Google ad تکنولوژی و با توجه به اینکه نیاز به فن آوری شرکت برای ارائه به کاربران آندروید یک اولویت منو به صورت بالقوه موتورهای جستجو, گزارش های رسانه ای نشان می دهد.

وزارت دادگستری محققان که در حال انجام یک ضد تراست کاوشگر با هدف قرار دادن گوگل به نظر نمی رسد به نقد و ادعا می کند که غول تکنولوژی به دخالت در آن جستجو تابع نشت در مورد پروب و یک منبع آشنا با آن را نشان می دهد.

گوگل منتقدان استدلال می کنند که گوگل باید تمرکز این تحقیقات با اشاره به شرکت محض تسلط در بازار: گوگل به طور مداوم در حدود 90 درصد از اطلاعات آنلاین جستجو و کارکنان شرکت ابراز کرده اند تمایل به مصنوعی دستکاری نتایج جستجو بر روی پلت فرم.

گوگل نه اظهار نظر در مورد اتهامات جستجو تعصب و یا در انتظار تحقیقات آنتی تراست.

“ما همچنان به تعامل با ادامه تحقیقات به رهبری توسط وزارت دادگستری و دادستان کل پکستون و ما نمی هر گونه به روز رسانی و یا نظرات به حدس و گمان” سخنگوی گوگل جولی McAlister گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد. هدف این شرکت این است که با تمرکز بر این نوع از محصولات است که در خدمت مشتریان و حمایت از کسب و کارهای او اضافه شده است.

گوگل قابلیت جستجو می تواند به طور بالقوه انحراف عمده در انتخابات به سمت یک نامزد بیش از دیگر, با توجه به رابرت اپستین تحقیقات روانشناس در موسسه آمریکایی رفتاری تحقیقات و فن آوری است. تحقیقات منتشر شده او در سال 2017 نشان می دهد گوگل را تحت تاثیر تعصب رای در انتخابات 2016.

اپستاین معتقد است بررسی گوگل جستجو “بحرانی” برای جلوگیری از گسترده جستجو تعصب. یکی گوگل رقیب Yelp در ضمن ادعا کرده است که این شرکت به درمان ترجیحی به در-خانه محصولات از طریق جستجو در یک حرکت یکی از Yelp از مدیران معتقد به نقض قانون ضد تراست.

گوگل را رد کرد اپستین تحقیقات در گذشته خواستار آن تئوری توطئه محور. این شرکت همچنین مشخص جستجو به عنوان یک راه برای کمک به کاربران برای به دست آوردن اطلاعات به سرعت.

“ما برای ساخت جستجو در گوگل برای کاربران ما” یک سخنگوی گوگل گفت: CNBC در ماه مارس در مورد Yelp را ادعا می کند. “مردم می خواهند دسترسی سریع به اطلاعات است و ما در حال به طور مداوم بهبود جستجو برای کمک به مردم به راحتی پیدا کردن آنچه که آنها دنبال آن هستید — این که آیا آن اطلاعات در یک صفحه وب جهت بر روی نقشه, محصولات برای فروش و یا ترجمه.”

خواهد چمبرلین ارشد, مشاوره برای اینترنت پاسخگویی پروژه گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد که DOJ “باید نگاهی از نزدیک” در موتور جستجو ممکن است دستکاری.

“ما در حال heartened به وزارت دادگستری بررسی گوگل برای آن رویه ضد رقابتی همراه با دولت های مختلف به طور کلی وکیل که در حال انجام کار بسیار عالی. در این تحقیق DOJ باید نگاه از نزدیک در این که آیا گوگل دستکاری آن الگوریتم های جستجو: چنین دستکاری خواهد بود تعریف ضد رقابتی رفتار” چمبرلین گفت.

تصویر از مدیر عامل گوگل Sundar Pichai شهادت قبل از کنگره (Screenshot/YouTube/CSPAN)

با وجود نگرانی های آن را روشن است که DOJ است سندی که آیا گوگل جستجو می توان دستکاری کرد.

نشت به وال استریت ژورنال در مارس نشان داد که آنتی تراست کاوشگر در اطراف محور گوگل, تبلیغات, کسب و کار, هر چند داستان با اشاره به تحقیقات است که به دنبال به طور گسترده در جستجو. یکی دیگر از نشت به نیویورک تایمز در ماه ژوئن نشان داد پروب علاقه در جستجوی متمرکز شده است در گوگل با همکاری آندروید که باعث می شود گوگل از موتور جستجوی پیش فرض خود گوشی.

DOJ خواسته DuckDuckGo مورد نیاز گوگل برای ارائه به مشتریان آندروید یک اولویت منو مثال چندین بالقوه خدمات موتورهای اجرایی گابریل واینبرگ گفت TheNYT در ژوئن 4 گزارش. گوگل ارائه شده مشابه گزینه منو به شهروندان در اروپا در سال 2018 به پیروی از رگولاتور که جریمه این شرکت $4.9 میلیارد دلار برای رویه ضد رقابتی.

یک منبع که صحبت با DOJ محققان گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد که خود را درک است که این تحقیقات تا حد زیادی اجتناب نگرانی در مورد گوگل خود preferencing محصولات خود را در موتور جستجوی خود.

منبع صحبت در خواست نامش فاش نشود با توجه به حساسیت موضوع استدلال کرد که گوگل رایگان خواهد بود برای دستکاری نتایج جستجو برای اهداف سیاسی اگر DOJ نمی به طور جدی پروب جستجو دستکاری در طول تحقیقات آنتی تراست. (مرتبط: کارمندان گوگل بحث دفن محافظه کار رسانه ای در جستجو)

Yelp یک رقیب گوگل گفته است که گوگل این است که درگیر شدن در شیوه های ضد رقابتی با دادن درمان ترجیحی به در-خانه محصولات در موتور جستجوی خود به خصوص در محلی نتایج جستجو.

“گوگل یک الگوریتم جداگانه که تنها تابع شد برای مشاهده نتایج آلی و ماشه خدمات گوگل اگر لینک کلیک کنید برای Yelp یا مشاورین شد بخشی از ده لینک های آبی [در صفحه اول نتایج جستجو],” Yelp معاون ارشد رئیس جمهور از سیاست های عمومی لوتر لاو گفت: در ماه مارس در حالی که شهادت قبل از سنا آنتی تراست کمیته فرعی.

وی افزود: “اگر یک سرویس مانند Yelp از و یا مشاورین به نظر می رسد در بالا 10 نتایج آن استنباط کاربر باید انجام یک جستجوی محلی و پس از آن باعث یک نقشه و گوگل در-خانه محصول به لحاظ جسمی فشار پایین شایستگی مبتنی بر نتایج است.”

لاو با اشاره به 2012 یادداشت از کمیسیون تجارت فدرال که در بر داشت که “الگوریتم گوگل تلقی مقایسه وب سایت خرید مربوط به یک کاربر پرس و جو در گوگل به طور خودکار بازگشت و جستجو در محصولات گوگل — بالاتر از هر رقیب مقایسه وب سایت های خرید.”

اپستین تحقیقات در ضمن نشان می دهد گوگل جستجو می تواند تاثیر منفی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات.

اپستاین و محققان استخدام 95 مانیتور در 24 متحده که اسیر بیش از 13000 مجموعه از جستجو رتبه بندی و 98,000 صفحات که به آنها مرتبط است. از جمله جستجوهای مربوط به انتخابات و احتمال بیشتری برای تولید لینک به صفحات نمایش یک تصور مطلوب از وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون نسبت به آنهایی که مطلوب برای مغلوب ساختن پیشی جستن اپستاین گفت: در سال 2017 زمانی که تحقیقات خود را منتشر شد.

WASHINGTON, DC - JUNE 17: U.S. President Donald Trump speaks during an East Room event to announce the “PREVENTS Task Force” at the White House June 17, 2020 in Washington, DC. President Trump held the event to announce plans to prevent suicides among U.S. military veterans. (Photo by Alex Wong/Getty Images)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در شرق اتاق رویداد. (Alex ونگ/گتی ایماژ)

اپستاین تا به حال گروه دیگری از محققان با استفاده از یک مقیاس نقطه برای رای دادن به این اتهام تعصب از مقالات موجود در صفحه اول نتایج جستجو سی ان ان گزارش داد در سال 2019. به شدت طرفدار تهمت مقاله به عنوان مثال می توانید یک منهای 5 در حالی که به شدت طرفدار کلینتون مقاله را دریافت کنید به علاوه 5 با توجه به سی ان ان گزارش.

گروه خود را در بر داشت که نتایج گوگل بیشتر طرفدار کلینتون در هر دو ایالات قرمز و آبی متحده است. او تعمیم گذشته خود تحقیق به تعیین که این جستجوها به طور بالقوه می تواند تحت تاثیر قرار دهد تا به 10.4 میلیون رای.

“بررسی تعصب و یا طرفداری در موتور جستجوی گوگل — با این حال ممکن است ناشی از — مهم است زیرا تحقیقات گسترده نشان می دهد که قدرت که چنین طرفداری در تغییر عقاید و آرا و افرادی که مردد” اپستاین گفت: DCNF.

“هر جدی تحقیق و تفحص از تعصب در گوگل جستجو است که من آگاه هستم پیدا کرده است شواهد سیستماتیک تعصب که به نفع گوگل,” او گفت: قبل از لیست کمیسیون تجارت فدرال 2012 رسیدگی به گوگل به عنوان مثال. گوگل نمی, پاسخ به نظرات در مورد اپستاین را ادعا می کند.

FTC به این نتیجه رسیدند 2012 رسیدگی به موتور جستجو گوگل در سال 2013 اشاره کرد که “ما نمی یافت شواهد کافی که گوگل به دخالت در آن الگوریتم های جستجو.” اسناد بعد از آن به بیرون درز به وال استریت ژورنال در سال 2015 نشان داد FTC کارکنان توصیه می شود آوردن یک مورد در برابر گوگل.

وب سایت فن آوری اطلاعات گزارش شده بعد از آن در ماه ژوئن که DOJ وکلا’ “هدف خاص” به نظر می رسد “آیا گوگل تکنولوژی است که بسیاری از شرکت ها با استفاده از به خرید و فروش و قرار دادن تبلیغات در سراسر اینترنت منجر به قیمت های بالاتر است.” اطلاعات استدلال کرد که از یک پروب با تمرکز بر ad tech خواهد بازی را به این شرکت به دلیل استفاده گوگل است که غالب در این صنعت است.

به DOJ نمی پاسخ به DCNF را تکرار درخواست برای اظهار نظر و تگزاس دادستان کل کن Paxton دفتر حاضر به آدرس سوال در مورد آژانس دست زدن به موتور جستجو گوگل. پکستون است عنوان وکیل به طور کلی ضد تراست کاوشگر در کنار DOJ.

جمهوری خواه ایالت میسوری جاش هاولی مشابه گفت: DOJ رسیدگی به گوگل نیاز به تمرکز بر روی گوگل جستجو و اضافه کرد که او “به نام” دادستان کل لایحه Barr به مطمئن شوید که مورد.

“این است که چرا باید جستجو شود در DOJ تحقیقات ضد تراست و من به نام AG بار به انجام این کار” هالی توییتی روز سه شنبه در واکنش به گزارش هایی که گوگل demonetized محافظه کار وب سایت Federalist. این شرکت با تکنولوژی بعدا مورد مناقشه است که ادعا می کنند با این استدلال به جای آن که محافظه کار خروجی داده می شود فرصتی برای رسیدگی به مسائل مربوط با آن را در بخش نظر دهید قبل از گرفتن ممنوع است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de