‘یک رویکرد باز’: سفیر سوئد می گوید تاکر چگونه کشور است دستیابی به گله ایمنی بدون سخت مستندات

سفیر سوئد به ایالات متحده کارین Ulrika Olofsdotter به نظر می رسد در روز چهارشنبه را “Tucker Carlson امشب” به توضیح او کشور را “رویکرد باز” به تعادل coronavirus مبارزه با نیاز به نگه داشتن مردم کار می کند.

در حالی که اکثر کشورهای غربی به رادیو فردا میزبان Tucker Carlson توضیح داد: “مسابقه به اتخاذ مدل چینی” دقیق مستندات و مجبور به تعطیلی کسب و کار در کشور سوئد “حاضر به همراه, به جای انتخاب تاکتیک های مختلف. به تاریخ این کشور در بیمارستان سیستم دست نخورده باقی می ماند و خود شهروندان در دسترس است از به دست آوردن گله ایمنی که اخراج virus برای خوب است و حتی سازمان بهداشت جهانی مورد تحسین قرار گرفته است رویکرد خود را به عنوان یک “مدل” برای آینده virus پاسخ.

تماشا کنید:

“استراتژی ما این است که بر اساس, شما می دانید, ما چگونه ما تابع در سوئد” Olofsdotter گفت کارلسون. “بنابراین هدف این است که البته برای نجات به عنوان بسیاری از زندگی به عنوان امکان پذیر است و نگه داشتن سیستم مراقبت های بهداشتی در حال اجرا چرا که همانطور که همه ما می دانیم تخت و منحنی مشخصی منحنی و غیره پس از آن یک استراتژی برای حفظ منحنی به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است و ما سیستم مراقبت های بهداشتی به تابع.”

خواستار مبارزه با این ویروس یک “ماراتن” سفیر این کشور رهبران انتخاب یک “استراتژی است که ما می توانیم نگه داشتن برای مدت زمان طولانی است.”

Olofsdotter استناد بزرگ “اعتماد” بین دولت و سازمان های عمومی و جمعیت این است که “اساسی” در چگونه آنها “انتقال استراتژی است.”

به دور از به سادگی اجازه دادن به این ویروس در آن دوره اجرا سوئد حمایت اجتماعی “فاصله” و کسانی که “بیش از 70” به “در خانه بماند.” مردم نیز “ممنوع” برای بازدید از خانه سالمندان و کسانی که نمایش علائم مورد نیاز در خانه باقی می ماند.

“بله ما رستوران ها باز هستند اما البته آن را دیده رکود اقتصادی مانند بسیاری از آنها را انجام می دهند بسیار بد” او گفت:. “آنها باز است. سفر رفته بیش عید 90 درصد کمتر سفر در کشور نسبت به قبل تا مردم در واقع پس از این توصیه ها. بله, آن را بیشتر باز باز اما همان هدف به عنوان هر کس دیگری.” (مربوط به: ‘این جنون’: Tucker Carlson پرسش که ” علم ” در پشت خاموش)

وقتی پرسید که چگونه نزدیک سوئد برای به دست آوردن “گروه ایمنی” Olofsdotter گفت استکهلم ایمنی رفته بود از 10% به 25% در سه ماه.

“این یک استراتژی برای رسیدن به گله ایمنی,” او گفت: خواستار آن “چیزی است که شما می خواهید برای دریافت” اگر هیچ واکسن در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im