روز جمعه مصاحبه برنامه روزانه Daily Caller, پادکست ما نشستن با استاد و نویسنده Wilfred Reilly به بحث در مورد دو بزرگ و مهم کتاب “تابو: 10 واقعیت شما نمی توانید در مورد بحث” و “نفرت جرم جعل: چگونه ترک فروش جعلی مسابقه جنگ.” ما همچنین بحث های جدید سال 1776 پروژه یک گروه از محققان آمریکایی دفاع از ارزش های آمریکایی و تاریخ راه اندازی برای مقابله با ناقص 1619 پروژه توسط نیویورک تایمز تلاش دارد تا دیدگاه امریکا و اساسا نژادپرستانه.

گوش دادن به کل نشان می دهد:

سازمان دیده بان Wilfred Reilly مصاحبه:

چرا گریه می کند نژادپرستی رایج در سیاست ؟ آمریکایی یک “اساسا نژادپرستانه کشور”? چگونه است که مسابقه استفاده می شود به عنوان یک سلاح در انتخابات ؟ ما بحث در مورد این پرسش ها و بیشتر با استاد علوم سیاسی Wilfred Reilly از ایالت کنتاکی دانشگاه یک ملت قدیمی ترین تاریخی سیاه و سفید کالج ها. ما به 1776 پروژه و هر دو “نفرت جرم جعل” و “تابو” چگونه چپ است weaponized مسابقه و نحوه مبارزه با آن است.

(مرتبط: امانوئل مسیحی, Covington, Smollett: 2019 تبدیل به سال جرم و جنایت نفرت مضر)

(مرتبط: بالا مورخان اسلم NYT ‘1619 پروژه’ به عنوان آن ارتشاح عمومی درسی مدرسه)

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف زندگی تغییر چای چک کردن وب سایت خود را برای به دست آوردن انرژی بیشتر و بهبود زندگی خود را! و فراموش نکنید که برای وارد کردن کد تخفیف “درک” در چک کردن برای دریافت تخفیف ویژه در سفارش خود را.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im