‘یک آمریکایی وطن پرست’: پنس می گوید او می تواند ‘مبارک’ به دیدن بازگشت مایکل فلین به ناروا دولت

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که او خواهد بود “مبارک” در چشم انداز بازنشسته 3-star ژنرال مایکل فلین بازگشت به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در برخی از ظرفیت.

در “Axios در HBO” مصاحبه داده شده جمعه در آیووا و تنظیم هوایی دوشنبه شب پنس سوال شد توسط Axios بنیانگذاران مایک آلن در موضوع وزارت دادگستری را اخراج تمام اتهامات سابق مشاور امنیت ملی.

“رییس جمهور در این مورد صحبت آوردن او به دولت. این است که خوب با شما پرسید:” آلن.

“من فکر می کنم ژنرال مایکل فلین است که یک آمریکایی وطن پرست و او در خدمت این کشور با تمایز در مدرسه” پنس پاسخ داد. “و در حال حاضر به اعتقاد من این تصمیم توسط وزارت دادگستری می گذارد سر چه بود به وضوح دادستانی سوء استفاده و برای بخشی از من, من می خواهم خوشحال به دیدن مایکل فلین ،

تماشا کنید:

مغلوب ساختن پیشی جستن که آشکارا حمایت فلین قبل از وزارت دادگستری تصمیم نیز گفت که “قطعا نظر” آوردن او.

پنس نظرات به خصوص قابل توجه در پرتو این واقعیت است که فلین در اصل اخراج به عنوان مشاور امنیت ملی در ماه فوریه سال 2017 پس از متهم به دروغ گفتن به معاون رئیس جمهور در مورد تماس های تلفنی خود را با آن سفیر روسیه سرگئی Kislyak. (مربوط به: ‘حاکمیت قانون در معرض خطر است’: اوباما وزن در فلین در مورد فدرال و Coronavirus پاسخ به بیرون درز تماس بگیرید)

یک فلین بازگشت نیز می تواند به معنای یک کمپین نقش. “مغلوب ساختن پیشی جستن خودی می گویند آنها نمی شود شگفت زده برای دیدن فلین پشت در مبارزات انتخاباتی که در آن او بود warmup عمل برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016” Axios گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im