Ctq کمان از VEEPstakes می گوید: از آن زمان به قرار دادن یک زن از رنگ که بلیط’

دموکرات ایالت مینه سوتا ctq پنج شنبه اعلام کرد که او از خروج از در نظر گرفتن این حزب در سال 2020 معاون ریاست جمهوری نامزد.

Klobuchar شده است به عنوان یک مدعی برای شماره دو نقطه در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن کمپین اما او گفت: MSNBC را لارنس o’donnell که او بر این باور بود که زمان مناسب برای قرار دادن یک زن از رنگ در بلیط. (مرتبط: ctq کلامی لغزش پرسش در مورد دلیل او بسیج پشت بایدن)

تماشا کنید:

Klobuchar شروع با گفتن این که او انتخاب کرده بود نه به نظر بسیار در روند انتخاب بایدن به عنوان حزب presumptive نامزد گفته است که بارها و بارها او را در انتخاب یک زن به عنوان معاون رئیس جمهور.

“اما اجازه دهید من به شما بگویم این” Klobuchar ادامه داد. “پس از آنچه که من دیده ام در دولت, آنچه که من دیده ام در سراسر کشور این است که یک لحظه تاریخی. و آمریکا باید دست گرفتن در این لحظه است.”

“و من واقعا معتقدم که من در واقع به گفته معاون رئیس جمهور شب گذشته هنگامی که من به نام او که من فکر می کنم این است که یک لحظه به قرار دادن یک زن از رنگ که بلیط” Klobuchar اضافه شده است. “و بسیاری از فوق العاده واجد شرایط زنان, اما اگر شما می خواهید برای درمان این کشور در حال حاضر — من پارتی, بله, اما این ملت — که مطمئن شوید که یک جهنم از یک راه برای انجام آن است.”

“نمایش” میزبان آفتابی Hostin و شکست خورده دموکراتیک گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز نیز پیشنهاد کرد که بایدن خواهد نیاز به انتخاب یک زن از رنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de