امریتسار بادبادک ساز طرح های ویژه بادبادک به استقبال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

توسط ANI

امریتسار: هند به عنوان چرخ دنده تا برای استقبال از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که در نخستین سفر رسمی به هند یک امریتسار-بر اساس بادبادک ساز طراحی شده ویژه بادبادک به استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن. “به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد بازدید از هند, بنابراین من ساخته شده برخی از بادبادک به استقبال او. وجود دارد بادبادک با تصاویر PM نارندرا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من نوشته برخی از پیام خوش آمدگویی در آنها” Jagmohan Kanojia کایت ساز گفت: ANI.

مغلوب ساختن پیشی جستن به همراه خانواده اش برنامه ریزی شده است برای بازدید از هند در فوریه 24-25 اولین سفر رسمی به این کشور است. Kanojia امیدوار است این دیدار تقویت روابط بین دو کشور باشد. “در برخی از بادبادک من نوشته ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’. من امیدوارم که این سفر تقویت روابط بین کشورها است. این دیدار قطعا تاثیر در هند است. من می خواهم به استقبال رئیس جمهور از طریق این بادبادک,” او اضافه شده است.

این ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد برنامه ریزی شده است برگزار می شود Motera ورزشگاه در فوریه 24. مغلوب ساختن پیشی جستن را ترک هند از پایگاه مشترک در مریلند امروز شب.

رئیس جمهور ایالات متحده به همراه خانواده اش و یک هیئت وزیران خواهد بود و در هند حدود 36 ساعت است. در طول سفر او برنامه ریزی شده است برای شرکت در یک roadshow با نارندرا نخست وزیر و آدرس یک گردهمایی در Motera ورزشگاه.

در روز دوشنبه رئیس جمهور و خانواده اش خواهد بود و بازدید از تاج محل در آگرا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>