‘Amoral Greedhead’: تاکر ریپ لایحه Ackman برای ساخت میلیاردها دلار در چهار سهام پس از “جهنم در راه است’ CNBC مصاحبه

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson پاره پاره پرچین-صندوق میلیاردر لایحه Ackman در روز پنج شنبه به عنوان “amoral greedhead” برای ساخت میلیاردها دلار در چهار سهام پس از کم اهمیت جلوه دادن بازار به صورت زنده از تلویزیون.

پس از CNBC ظاهر چهارشنبه گذشته که در آن او ادعا کرد وجود یک “سونامی آینده” در بازار Ackman شرکت Pershing مربع و مدیریت سرمایه “تبدیل به اعتباری حمایت در سرمایه گذاری با درجه بالا عملکرد اوراق قرضه شاخص به شرط بندی در افزایش خطر ابتلا به شرکت های بزرگ به طور پیش فرض” به نوبه خود “a $27 میلیون به $2.6 میلیارد دلار ثروت باد آورده به عنوان coronavirus شیوع کشیده سهام چندین ساله به پایین و تهدید عمیق رکود اقتصادی” کسب و کار خودی گزارش شده است.

“جهنم در حال آمدن است” Ackman گفت: در CNBC در کلیپ پخش شده توسط رادیو فردا میزبان Tucker Carlson. “این احساس من تا به حال هرگز مانند وجود یک سونامی اومده. یک سونامی اومده و شما احساس می کنید آن را در هوا جزر و مد شروع به رول کردن و در ساحل, مردم در حال بازی و داشتن سرگرم کننده مانند وجود دارد هیچ چیز در جریان است و احساس من تا به حال برای دو ماه گذشته. و همکاران من در محل کار فکر کردم من مجنون. ما نیاز به آن را تعطیل کن. امریکا به پایان خواهد رسید به عنوان ما آن را می دانم, من متاسفم که می گویند تا ok, ok مگر اینکه ما را به این گزینه است.”

تماشا کنید:

“”امریکا به پایان خواهد رسید به عنوان ما آن را می دانم,'” کارلسون گفت: در روز پنج شنبه شب “Tucker Carlson امشب” تقلید Ackman کلمات. “می ترسم که سرمایه گذاران در سراسر جهان است. آن را در همه جا. شما احتمالا به یاد داشته باشید آن است.”

کارلسون اضافه شده که Ackman بود “به خصوص وحشتناک” در مورد “آینده از هتل های هیلتون” این شرکت است که در آن “او سهامدار بود.”

“وای” گفت: Daily Caller, co-founder. “برای تلفن های موبایل مانند لایحه Ackman است با مشکل جدی همراه با بقیه از امریکا است. خب نه دقیقا. در واقع لایحه Ackman به طور ناگهانی بسیار غنی تر از همیشه است. فقط این دوشنبه Ackman ساخته شده سود خالص بیش از 2 میلیارد دلار. او خرید سهام دوباره اغلب بسیار در قیمت با تخفیف. چگونه می خواهم آنها خیلی پایین است ؟ یکی از کسانی که سهام هتل های هیلتون یکی از او فقط گفت: آمریکا و پنج روز قبل از رفتن می تواند به صفر است.”

بیشتر به خود نقطه کارلسون به ارمغان آورد تا یکی دیگر از “عظیم شرط” Ackman ساخته شده چند سال پیش زمانی که او “صحبت کردن سهام” از لوازم “به امید مخزن قیمت سهام.” (مرتبط: چگونه ‘کرکس گذاران’ Get Rich با از بین بردن مشاغل در آمریکا)

“در حال حاضر که شگرد شکست خورده اما Achman به سادگی بالا برده سهام گفت:” رادیو فردا میزبان. “او تقریبا همان چیزی که به ما کل بازار عمومی. Ackman به نظر نمی رسد خجالت این در حداقل. ظاهرا او قصد دارد خود را به نگه داشتن جدید میلیاردها. او نیست اعلام کرد هر گونه طرح برای اهدای هر یک از آن را به آمریکایی ها که زندگی او فقط ساخته شده بدتر است.”

“اما این نوع از شخص لایحه Ackman است” کارلسون به این نتیجه رسیدند. “او یک amoral greedhead که رفتار می افزاید: هیچ چیز ارزش داشتن برای کشور ما و اغلب ما لطمه می زند. اما که حتی بدترین قسمت. بعد از این همه Ackman است که هنوز هم به عنوان یک حکیم توسط همسالان خود و fawned بیش خستگی ناپذیر توسط toadies در کسب و کار مطبوعات است. چه نوع از جامعه فکر می کند که لایحه Ackman در نقش یک مدل ؟ ما باید از خود بپرسیم که.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>