در میان فرار سیاسی آب و هوا, Vivek Johri جدید می شود DGP از Madhya Pradesh

توسط اکسپرس سرویس خبری

بوپال: در میان فرار سیاسی در Madhya Pradesh, وزیر کمال نات منصوب 1984 دسته IPS افسر و در حال حاضر مدیر کل امنیت مرزی نیروی (DG BSF) VK Johri به عنوان جدید DGP امور خارجه روز پنج شنبه.

حال DGP VK سینگ — گمانه زنی در مورد حذف که به عنوان DGP انجام شده است دور پس از چند هفته گذشته – بوده است منتقل و به عنوان مدیر (ورزش و جوانان رفاه). تا زمان DG BSF VK Johri فرض اتهام از دولت, رئیس پلیس حاضر ویژه DG (Cyber همراه و سر از نشستن کاوش عسل دام مورد) راجندرا کومار خواسته شده است به officiate به عنوان سرپرست DGP MP منابع رسمی تایید کرد به جدید هند اکسپرس.

DG BSF VK Johri شد به ویژه در تحقیق و تجزیه و تحلیل بال (خام) قبل از اینکه ساخته شده سر BSF.

نکته مهم کمال نات دولت به تازگی رد یک پانل از سه IPS افسران ارسال شده توسط UPSC برای پست MP DGP. دولت نوشته بود به UPSC که تمایل به سه افسران IPS, VK Singh, Vivek Johri و MS Gupt بودند که به نام در پنل نادیده گرفته شد.

دولت نوشته بود به UPSC که یکی از سه افسران در پنل 1984 دسته IPS افسر VK Johri داده نشده بود تمایل خود را برای DGP پست در نوشتن بنابراین از جمله او در این پنل بود در برابر دستور UPSC راهنمایی برای انتخاب.

پس از آن VK سینگ که منصوب شد DGP MP در ژانویه 2019 شد و در ادامه به عنوان پلیس ایالتی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>