دولت راه اندازی یک خط تلفن برای اطمینان از در دسترس بودن به طور منظم خون و همچنین COVID-19 پلاسما در میان یک مهلت قانونی برای خون درایو در سراسر کشور با توجه به شایع گسترش coronavirus.

“این بیماران با خطر ایمنی در حال حاضر تحمل فشار از کسری بودجه در اهدای خون به عنوان بیماری همه گیر نوردد سراسر کشور” عرب نیوز گزارش روز یکشنبه.

“ما راه اندازی یک خط تلفن برای اهدا کنندگان به خصوص برای COVID-19 بازماندگان به منظور تسهیل آنها در اهدای خون” گفت: Saqib ممتاز یک سخنگوی ملی مدیریت بحران اقتدار (ان دی ام ای).

ژوئن 14, علامت جهانی اهدای خون روز, مشاهده هر سال به گسترش آگاهی در مورد نیاز به صورت ایمن اهدای خون و برای تشکر از اهدا کنندگان برای زندگی خود را-اطمینان هدیه.

اما کشورهای سراسر جهان در این سال گزارش کرده اند یک افت شدید در خون به عنوان درایو دولت ها و کارشناسان بهداشت و درمان ترس احتمال عفونت است.

پاکستان چالش

پاکستان را غیر قابل تنظیم خون و بانک ها تهیه کردن به صدها نفر از هزاران نفر از مردم که به طور منظم نیاز به انتقال خون در کشور — اعم از بیماران مبتلا به تالاسمی برای کسانی که رنج می برند از کلیه بیماری های مربوط و هپاتیت.

علاوه بر داوطلبانه اهدای خون در پاکستان تحقق تنها 50 درصد از این کشور تعداد مورد نیاز با توجه به دکتر ثاقب انصاری خون در بیمارستان کودکان کراچی.

با 100000 بیماران مبتلا به تالاسمی و 5000 نوزادان متولد شده با بیماری هر سال او افزود که پاکستان نیاز به حداقل سه میلیون کیسه خون در هر سال فقط برای دیدار با آن کل انتقال خون و اورژانس نیاز دارد.

دکتر انصاری گفت: چالش واقعی است برای گرفتن دست خود را در خون سالم و مناسب آن انتقال خون به بیماران است.

نگرانی که این درصد از بیماران مبتلا به موجب قرارداد هپاتیت B یا C با توجه به شکست خون مناسب غربالگری او گفت که این نگرانی ها فقط به عنوان مهم برای coronavirus بیماران به دنبال پلاسمای خون درمان است.

او افزود: “بهترین موجود تست و نمایش پلاسما باید تضمین شود قبل از transfusing آن را به COVID-19 بیماران برای جلوگیری از عفونت های دیگر و سنج درمان را نشان دادند.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو