در میان حملات پلیس توقیف وسایل نقلیه استخدام با درآمد مقامات مالیاتی در چتیسگر

توسط PTI

ریپور: به عنوان بسیاری از 19 خودرو بنا به گزارش استخدام با درآمد مقامات مالیاتی که در حال انجام جستجو در خواص برخی از مقامات ارشد از چتیسگر دولت و دیگران کشف و ضبط شد توسط پلیس در اینجا در روز جمعه برای `نقض’ از قوانین ترافیک.

مالیات بر درآمد مقامات را تایید نمی کند اگر وسایل نقلیه استخدام شده بود ،

“از نظر رئیس جمهور رام نات Kovind بازدید به ریپور در مارس 1, بررسی نقاط تعیین شده است تا به نگه داشتن چشم در حرکت مشکوکی از وسایل نقلیه” یک مقام ارشد پلیس گفت PTI.

“حدود 2 هستم این ماشین متعلق به خصوصی سفر اپراتورهای یافت شد پارک شده در پارکینگ منطقه در نزدیکی راج فیلم ناطق. رانندگان موفق به توضیح رضایت بخش, بنابراین وسایل نقلیه گرفته شد به یک ایستگاه پلیس در,” او گفت:.

پس از دوره نقاهت خوب به عنوان هر موتور وسایل نقلیه, قانون وسایل نقلیه منتشر شد بعد از ظهر روز جمعه او اضافه شده است.

“سازمان های دولتی نیست تماس بگیرید و یا به ما اطلاع که وسایل نقلیه مورد استفاده توسط آن مقامات” افسر پلیس گفت:.

آن مقامات را تایید نمی کند اگر خود را در بخش استخدام کرده بود این وسایل نقلیه است.

“این گروه رزرو شده بود 19 Innova Suv ها و اتومبیل های روز پنج شنبه. آنها تا به حال خواسته ما را به پارک وسایل نقلیه در نزدیکی راج فیلم ناطق” گفت: کیشان Sonkar یک سفر اپراتور.

“ما شاهد این نوع عمل برای اولین بار. به طور کلی وسایل نقلیه منتشر شده پس از پرداخت جریمه. اما وسایل نقلیه نگه داشته بودند در بازداشت پلیس برای بیش از 12 ساعت و منتشر شده تنها در این بعد از ظهر,” او گفت:.

ارشد بی جی پی MLA Shivratan Sharma مطرح در چتیسگر مونتاژ ادعا که پلیس در تلاش بودند تا مانع از ادامه این حملات آغاز شد که در روز پنج شنبه.

برخی از خواص که مورد حمله توسط این گروه گفته می شود لینک کلیک کنید برای K Tuteja مشترک وزیر در امور تجارت و صنعت بخش بازنشسته IAS افسر و رئیس سابق وزیر VivekDhand و ریپور MayorEzaj Dhebar, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>