در میان COVID-19 را در این رمضان نماد صبر و آرامش و خدمات: PM نارندرا

توسط ANI

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی روز یکشنبه گفت که به عنوان COVID-19 pandemic آمده است به طاعون کل جهان ما یک فرصت برای ایجاد این رمضان نمادی از صبر و هماهنگی حساسیت و خدمات.

“ماه مقدس رمضان آغاز شده است. در آخرین رمضان هیچ کس تصور می کردند که ما باید به صورت یک بحران بزرگ در این سال است. اما در حال حاضر زمانی که کل جهان با آن مواجه است این مشکل ما یک فرصت به این رمضان نمادی از صبر و هماهنگی حساسیت و خدمات” نخست وزیر گفت: در طول ماهانه خود را “Mann ki Baat” آدرس.

“در این زمان ما باید دعا بیش از هر زمان به طوری که قبل از جشن عید جهان است خلاص شدن از شر تاج و ما جشن جشنواره با شور و شوق و شادی مانند زمانهای گذشته است. من مطمئن هستم که در این روز از رمضان با پیوستن به دستورالعمل دولت محلی ما را تقویت مبارزه ما با تاج,” او اضافه شده است.

نخست وزیر اظهار داشت که آن را هنوز هم بسیار مهم است که به پیروی از قوانین فیزیکی فاصله در خیابان ها در بازار و در mohallas’ (محلات). او همچنین ابراز قدردانی خود را به همه رهبران جامعه هستند که مردم را آگاه از این دو متری فاصله و ماندن در خانه های خود.

او اذعان کرد این واقعیت است که coronavirus تغییر کرده است راه جشنواره جشن در هند و جهان است. او همچنین با قدردانی از شهروندان برای ماندن در خانه و جشن چندین جشنواره در میان COVID-19 بحران است.

“ما به تازگی جشن جشنواره مانند Bihu, Baisakhi Pothundu, Vishu Odia سال جدید است. ما دیدیم که چگونه مردم در جشن این جشنواره با سادگی و آرزوهای خوب برای جامعه با ماندن صفحه اصلی” نخست وزیر گفت.

“به طور معمول آنها را جشن می گیرند این جشنواره با دوستان و خانواده خود را در یک شادی, شیوه است. آنها را به اشتراک گذاری شادی خود را در خارج از خانه خود نیز می باشد. اما این بار هر کس صبر و شکیبایی نشان داد و به دنبال قوانین مستند,” او اضافه شده است.

“ما تو را دیدم که دوستان مسیحی ما جشن عید پاک در خانه این زمان. امروز ضروری است به رعایت وظایف ما نسبت به کشور ما و جامعه است. فقط در آن می تواند ما صاف منحنی, تاج,” او گفت:. (ANI)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de