واشنگتن: ایالات متحده و چین در روز دوشنبه هر یک خواستار آن است که دیگر توقف لکه شهرت خود را بیش از این رمان coronavirus به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به این پاتوژن به عنوان “چینی Virus.”

“ایالات متحده خواهد بود با قدرت حمایت از این صنایع مانند شرکت های هواپیمایی و دیگران هستند که به خصوص تحت تاثیر قرار توسط چینی ها ویروس” رئیس جمهور ایالات متحده توییتی دوشنبه شب.

Trumps متحدان قبلا با اشاره به همه گیر به عنوان “چینی coronavirus” اما صدای جیر جیر نمرات اولین بار رئیس جمهور گفت: آن را خود.

منتقدان ناودان حرکت آن را نژادپرستانه و بالقوه تحریک یک واکنش در برابر آسیایی-آمریکایی جامعه است.

“ما آمریکایی-آسیایی جوامع — مردم در خدمت شما — در حال حاضر رنج می برند. آنها اصلا شما نیاز به سوخت بیشتر تعصب ایم” نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, دولت که یکی از سخت ترین ضربه این ویروس در ایالات متحده است.

برخورد آمد در روز است که سازمان جهانی بهداشت گفت: بیشتر مرگ و میر گزارش شده بود در بقیه جهان از چین که در آن جدید کروناویروس ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo, در یک تماس تلفنی او در آغاز با بالا مقام چینی Yang Jiechi, ابراز خشم است که پکن با استفاده از کانال های رسمی “به تغییر سرزنش COVID-19 به ایالات متحده” وزارت امور خارجه گفت:.

Pompeo “تاکید کرد که این زمان به گسترش دروغ و شایعات عجیب و غریب اما نه یک بار و برای همه ملت ها به گرد هم می آیند برای مبارزه با این تهدید مشترک” این بخش اضافه شده است.

وزارت امور خارجه روز جمعه احضار سفیر چین مقیم کابل, Cui Tiankai به محکوم Beijings ترویج تئوری توطئه که به دست آورده بودند توجه گسترده ای در رسانه های اجتماعی.

سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian در توییت در هفته گذشته در هر دو ماندارین و انگلیسی پیشنهاد کرد که “بیمار صفر” در جهانی همه گیر ممکن است از ایالات متحده-و نه چینی کلان شهر ووهان.

“این ممکن است ارتش آمریکا آورده است که این بیماری همه گیر به ووهان. شفاف باشد! عمومی داده های خود را! ما مدیون ما توضیح ایم” ژائو که خود را شناخته شده است اظهارات تحریک آمیز در رسانه های اجتماعی.

دانشمندان گمان می برند که این ویروس برای اولین بار به انسان ها را در یک بازار گوشت در ووهان که butchered حیوانات عجیب و غریب.

– هشدار شدید به ما –

Pompeo خود به دنبال لینک های چین به جهانی همه گیر بارها و بارها با اشاره به SARS-CoV-2 به عنوان “ووهان ویروس” با وجود توصیه های بهداشتی حرفه ای است که چنین جغرافیایی برچسب می تواند stigmatizing.

یانگ با صدور “هشدار شدید به ایالات متحده است که هر طرح به لام چین خواهد بود و محکوم به شکست است” رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت: در آن خلاصه ای از تماس با Pompeo.

کلید چینی سیاست خارجی رهبر “اشاره کرد که برخی از سیاستمداران ما بارها slandered چین و خود را ضد اپیدمی تلاش و ننگ این کشور است که خشم مردم چین” شین هوا گفت.

“او خواست ما را به سمت بلافاصله صحیح آن رفتار غیر قانونی و جلوگیری از ساخت اساس اتهامات علیه چین است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است زیر آتش بیش از به دست ما گیر و متحدانش به دنبال بازیگران coronavirus به عنوان یک بیماری مطرح شده توسط خارجی ها.

سناتور جمهوری خواه تام پنبه یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد صحبت کرده است از “چینی کروناویروس” و در اخیر بیانیه ای قول داد: “ما پاسخگو کسانی که تحمیل آن بر جهان است.”

در حالی که COVID-19 — این بیماری ناشی از ویروس — تا حد زیادی تحت کنترل در چین از کشته شدن بیش از 7000 نفر در سراسر جهان و به شدت مختل زندگی روزمره در کشورهای غربی است.

این بیماری همه گیر در می آید در یک زمان از گسترده تنش بین ایالات متحده و چین در مورد مسائل از تجارت به حقوق بشر به Beijings نظامی ایجاد می کند.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net