آمریکایی ها می خواهند حقوق تفنگ قهرمان. آنها هیچ یک به نوبه خود به

متمم دوم یک محور زندگی آمریکایی. هر حزب سیاسی در ایالات متحده دارای یک موقعیت در قانون اساسی محافظت شده با حق حمل سلاح است. از اسلحه گرم مانند ورزش از دین و یا توانایی کنگره برای وضع مالیات است که به طور خاص ذکر شده در قانون اساسی است.

بر خلاف آزادی مذهبی و یا مالیات, اما, دوم متمم ندارد شدید قهرمان در کنگره است. غالب احزاب سیاسی حمایت به طور فزاینده ای محدود خواندن دوم متمم یا خواستار محدودیت دولت یا ملایم آمدن به دفاع از آن تنها در حداقل بحث برانگیز حالات. های اخیر اوباش خشونت در سراسر کشور تنها تقویت چقدر مهم متمم دوم را می توان برای حفاظت از زندگی و آزادی.

وجود دارد که اعضای کنگره و سناتورها خواهد شد که وحی آمدن به دفاع از متمم دوم در موارد اضطراری اما این کافی نیست. یک رویکرد جدی به حفظ متمم دوم نیاز به دو جزء: اول فعال نامزدی; دوم سیستماتیک لغو ایالتی و فدرال کنترل. این متفاوت است از این رویکرد به دیگر مسائل سیاسی مانند حق زندگی و مالیات و آموزش و پرورش. اعضای کنگره باید صبر کنید برای دفاع از متمم دوم تا زمانی که یک رویداد زنده تساوی در کانون توجه رسانه ها. (مرتبط: در اینجا چیزی است که انتظار می رود در سال 2021: اسلحه و متمم دوم)

کنگره زمان و پهنای باند به بحث دوم متمم مسائل اما انتخاب نکنید. برای بیش از یک سال و کنگره صرف شده ارزش قانونی وقت و انرژی:

یکی وجود دارد نسبتا pro-اسلحه گرم لایحه که اجازه می دهد متحده به استفاده بیشتر پول فدرال برای ساخت مکان هدف محدوده. متاسفانه بسیاری از “ورزشکار لوایح” تمایل به جمع آوری حمایت هر دو حزب در وجود خود نرم افزار-دوم متمم اثر خدمت به عنوان وسیله اسب برای فدرال منازعه زمین.

در سال 2017, کنگره نزدیک بود به عبور حفاظت شنوایی عمل می کنند. این قانون را تنظیم سرکوبگران در همان شیوه ای به عنوان سلاح گرم و اجازه می دهد تا برای یک لحظه بررسی زمینه به جای یک ماه به طول دوره انتظار. آن را قادر به عبور پس از لاس وگاس تیراندازی. یک سرکوبگر بود استفاده نمی شود که در تیر اندازی اما این حادثه و کمپین رسانه ای در برابر سرکوبگر مالکیت ناشی از حامیان ملایم عقب نشینی از لایحه.

در سرپیچی از تماس برای کنترل اسلحه بیشتر و انفعال توسط قانونگذاران آمریکایی ها را انتخاب کرده اند برای ایجاد مناطق آزاد از مقررات بیشتر از سلاح گرم است. اهداف پناهگاه مناطق مختلف متفاوت است اما آنها مشترک مخالفت ارتجاعی مداخله فدرال. به عنوان Shenandoah شهرستان کلانتر و ویرجینیا کلانترها انجمن رئیس جمهور تیم کارتر گفت: “مردم در مناطق روستایی شهرستانهای استان به خصوص — آنها کمی ناراحت زمانی که همه ناگهان چیزی است که آنها می توانید یک روز … سپس روز بعد آن را غیر قانونی است.” (مرتبط: St. Louis, زن و شوهر رو به جرم اتهامات سلاح)

دوم متمم پناهگاه مناطق به طور کلی مخالفت با جهانی چک پس زمینه اسلحه مصادره دستور ممنوعیت استاندارد ظرفیت مجلات و ممنوعیت AR-15 تفنگ. پناهگاه مناطق معمولا اجازه اساسی برخی از اسلحه گرم محدودیت های چنین به عنوان پس زمینه خاص چک کوتاه مدت انتظار و منع برخی افراد از خرید سلاح گرم است.

وجود دارد حداقل 34 متحده با استان ها که گذشت حداقل یک قطعنامه اعلام آنها یک دوم متمم پناهگاه منطقه. سال گذشته مجلس قانونگذاری ویرجینیا در زمان آگاهانه شیب نسبت به شدت محدود رایج در سلاح های گرم و لوازم جانبی. این گالوانیزه صدها نفر از شهرستانها در سراسر کشور برای پیوستن به پناهگاه منطقه جنبش است. بدون حمایت از دولت و یا فدرال رهبران شهروندان در این شهرستان آغاز شد از پایین به بالا کمپین مردمی به اصلاح حقوق خود است.

ابتدا در ژانویه سال 2020 زمانی که چینی ها COVID-19 شروع به گسترش آن در سراسر ایالات متحده آمریکایی ها در زمان بسیاری از روش های مختلف برای حفاظت از خود است. صفحه اصلی محصولات مانند کاغذ حوله و ضد عفونی کننده دست در میان اولین آیتم برای رفتن قفسه. در همان زمان آمریکایی ها شروع به خرید سلاح گرم در تعداد رکورد.

تعداد کل چک های پس زمینه برای خرید اسلحه گرم به عنوان ردیابی توسط FBI بود 2,702,702 در ژانویه سال 2020 تقریبا 600,000 بیشتر از زمان مشابه در سال گذشته. در ماه فوریه در مجموع افزایش یافته و به 2,802,467; تقریبا 800000 بیش از سال قبل. به عنوان ترس از coronavirus داده اند راه به ترس از اراذل و اوباش خشونت روند تنها شتاب: در ماه ژوئن 3.9 میلیون آمریکایی تحت چک های پس زمینه برای خرید سلاح گرم کامل 1.6 میلیون بیشتر از ژوئن 2019. برای قرار دادن این اعداد در چشم انداز: تنها در نیمه راه از طریق 2020 آمریکایی ها باید مساوی مقدار زمینه بررسی انجام شده در سال 2012 (بیش از 19 میلیون). (مرتبط: خشونت پایان نظم و قانون)

ژانویه دیدم یکی از مهم ترین حقوق مدنی راهپیمایی برگزار شده در حافظه اخیر است. ده ها هزار نفر از آمریکایی ها آمد به ریچموند ویرجینیا در دفاع از حق خود را به حمل سلاح است. مجلس قانونگذاری ویرجینیا و فرماندار امضا کرده بود چند تکه از کنترل اسلحه به قانون و مخالفت با آن را از بسیاری از ویرجینیایی. هر چند دقیق رای گیری است که پر از لکه بسیاری از صاحبان اسلحه گرم می گویند که آنها نمی خواهد به نوبه خود برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 اگر او نشانه محدود کردن قانون مانند تفنگ مصادره سفارشات. بسیاری از صاحبان اسلحه گرم خواهد در غیر این صورت حمایت از رئیس جمهور صحبت می کند که به تعهد خود را به متمم دوم.

در علاوه بر این به خود سوگند سوگند به محافظت از متمم دوم سیاستمداران باید دلیل دیگری برای دفاع از آن: میلیون ها نفر از رای دهندگان به دنبال یک قهرمان است. در حالی که برخی از داده ها نشان می دهد که اسلحه گرم کنترل منجر به یک معاوضه بین یک گروه کوچک از دوم متمم رای دهندگان برای یک مقدار بزرگتر از حومه, زن و مستقل رای دهندگان این پارادایم در حال تغییر است به ویژه در حوادث اخیر.

دوم متمم پناهگاه ساخته شده است یک جنبش مستقل ملی رهبری است. این جوامع را می توان یکپارچه و قوی در سطوح ایالتی و فدرال برای گسترش حقوق تفنگ. میلیون ها آمریکایی های بیشتری را خریداری سلاح گرم در پاسخ به coronavirus آن متعاقب آن اقتصادی shutdown و شورش در سراسر کشور است.

پیام روشن است: آمریکایی ها می خواهند برای محافظت از خود را گسترش می دهند متمم دوم حقوق. بزرگترین خدمات رسمی انتخاب می شوند می توانید از طرف آنها به صحبت می کنند به وضوح در مورد اهمیت این حقوق و دفاع از آنها و فعالانه به دنبال لغو دولت فدرال و قوانین اسلحه. مقامات منتخب که قهرمان این باعث خواهد شد پاداش با آمریکایی ها در پای صندوقهای رای.

فیل Reboli سابق سنا کارمند و مدیر دولتی در امور محافظه کار همکاری موسسه.

دیدگاه ها و نظرات بیان شده در این تفسیر هستند کسانی که از نویسنده و نه منعکس کننده موضع رسمی Daily Caller, اخبار بنیاد. محتوای ایجاد شده توسط DCNF در دسترس است بدون اتهام به هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا با صدور مجوز@dailycallernewsfoundation.org.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>