‘آمریکایی ها در حال ارسال عید مبارک آرزوها’ به پاکستان: سفیر آمریکا جونز

سفیر جونز گفت: یکی از مورد علاقه خود انواع دسر فرنی. توییتر/سفارت آمریکا در اسلام آباد (@usembislamabad)/از طریق اخبار

اسلام آباد: سفیر آمریکا در پاکستان پل جونز در یکشنبه خواست مردم پاکستان در اتمام ماه مبارک رمضان و مناسبت های ویژه از سعید فطر گفت: “آمریکایی ها در حال ارسال عید مبارک آرزوها!”

در یک پیام ویدئویی در توییتر سفیر جونز اشاره کرد که یکی از مورد علاقه خود را دسرها شد فرنی.

“ما تحسین کسانی که روزه و کمک به دیگران در طول ماه مبارک رمضان در حالی که به دنبال به جلو به شادی جشن عید” سفیر گفت. “من همیشه تحت تاثیر باور نکردنی سخاوت پاکستانی که به کمتر خوش شانس به خصوص در ماه رمضان و عید.

“آمریکایی ها در حال ارسال عید مبارک آرزوها – به عنوان نشان داده شده در این تصویر همسر من بیش از حد در پراویدنس, رود آیلند. ما همه آرزو امن و سالم که شامل اقدامات خاص برای نگه داشتن همه رایگان از coronavirus,” او اضافه شده است.

جونز همچنین صحبت از آمریکا و پاکستان همکاری به خصوص در شرایط مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ایالت متحده فقط اضافه شده یکی دیگر از 6 میلیون دلار در بودجه جدید از جمله از مراکز ما برای کنترل بیماری به تقویت پاکستان پاسخ با گسترش آموزش برای سلامت کارگران که مراقبت از بیماران در بیمارستان ها با موارد شدید; جلوگیری از گسترش coronavirus در امکانات بهداشتی و ارائه یک چهارم موبایل آزمایشگاه برای آزمایش و درمان پاکستانی ساکن در نقاط ویروس.

با بودجه جدید مجموع کمک های آمریکا به پاکستان — اولویت کشور برای coronavirus پاسخ — افزایش یافته است به 21 میلیون دلار.

“ما در حال تعمیق همکاری بین پاکستان و آمریکا مقامات بهداشت و درمان در یک تلاش هماهنگ شده به عنوان نخست وزیر [عمران] خان و رئیس جمهور [دونالد] مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی” جونز گفت.

“این واقعا یک مشارکت دو طرفه. ما از پاکستان به خاطر اخیر تحویل تجهیزات پزشکی به ایالات متحده به عنوان یک ژست دوستی که عمیقا قدردانی,” او اضافه شده است.

“ما غلبه خواهد کرد این ویروس و ساخت سالم و آینده ای مرفه برای پاکستانی ها و آمریکایی ها به طور یکسان. اقامت امن و سالم!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de