آمریکا مسافران از coronavirus-آمار کشتی قرنطینه به مدت دو هفته


تراویس پایگاه نیروی هوایی: بیش از 300 آمریکایی نجات از کشتی کروز قرنطینه کردن ژاپن به دلیل جدید کروناویروس وارد, آمریکا پنج شنبه به مدت دو هفته بیشتر از پزشکی انزوا به عنوان نگرانی افزایش بیش از مسافران که پراکنده در سراسر جهان پس از خروج یک کشتی دیگر در کامبوج.

این COVID-19 ویروس مرگ و میر بیش از 1700 در چین که در آن آلوده بیش از 70,500. در جای دیگر صدها نفر آلوده شده اند و این ویروس موجب وحشت خرید اقتصادی و وحشت و همچنین لغو مشخصات بالا رویدادهای ورزشی و فرهنگی.

با موارد نوظهور روزانه در ژاپن, دولت توصیه کرده است شهروندان برای جلوگیری از تجمع جرم و لغو رویدادهای عمومی-از جمله جشن در مرکز توکیو برای امپراتور تولد و این تازه بخشی از شهرستان ماراتن مؤثر در اطراف 38,000 دونده.

در چینی پایتخت پکن مقامات شهرداری دستور داده اند که شهروندان از ورود در این شهرستان به خود قرنطینه برای 14 روز فرض دوره کمون ویروس.

رسانه های دولتی گفت: چین ممکن است به تعویق انداختن آن سالانه مجلس در جلسه که برگزار شده است در ماه مارس گذشته از 35 سال است.

خارج از چین بزرگترین خوشه ای از عفونت است که از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی ژاپنی یوکوهاما که در آن اضافی 99 مورد نازل شد در روز دوشنبه.

که به ارمغان آورد و در مجموع به 454 تشخیص داده با وجود مسافران محدود بودن به کابین خود در طول 14 روز در قرنطینه.

به عنوان انتقاد از رشد مامان دست زدن به کشتی بحران دولت در حال تقلا برای بازگرداندن شهروندان خود. کانادا و ایتالیا و هنگ کنگ — و آخرین کشور استرالیا — آماده شد به دنبال ما را در از بین بردن اتباع از رگ.

اولین پرواز لمس کردن در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا در مدت کوتاهی قبل از نیمه شب یکشنبه به دنبال دومین اوایل دوشنبه در پایگاه مشترک سن آنتونیو-Lackland, Texas.

قبل از اینکه آنها سوار پرواز تهران مطلع شدند که 14 نفر از مسافران تست شده روز قبل از آن تا به حال دریافت نتایج مثبت است. مقامات به آنها اجازه پرواز اما جدا آنها را از دیگر مسافران در یک “ویژه منطقه مهار”.

مقامات ایالات متحده تلقی 13 از موارد “خطر بالا” برای COVID-19 و ارسال آنها به دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا برای درمان و دوباره تست.

همه عودت مسافران باید تحت یک هفته دو دوره قرنطینه در خاک آمریکا.

یک مسافر آمریکایی سارا آرانا و گفته قبل از خروج از کشتی است که او آماده بود برای رفتن به دلیل مناسب قرنطینه مورد نیاز بود.

“این نه آن” او گفت:.

– سلامتی من خوب است –

برخی از آمریکایی ها در الماس شاهزاده کاهش یافته است دولت خود را ارائه دهد.

“سلامتی من خوب است. و من دو هفته قرنطینه است که تقریبا بیش از ایم” مت اسمیت سوال که چرا او باید می خواهم به ترک.

چهل و دیگر مسافران آزمایش مثبت برای این ویروس و گرفته شد و به بیمارستان های ژاپن گفت: Anthony Fauci, یک مقام ارشد در موسسه ملی بهداشت.

در چین مقامات قرار داده اند حدود 56 میلیون نفر در هوبئی تحت قرنطینه تقریبا آب بندی کردن استان از سایر نقاط کشور در یک اقدام بی سابقه تلاش برای مهار ویروس.

چینی بهداشتی مقامات روز دوشنبه خواست بیمارانی که بهبود یافته اند از COVID-19 برای اهدای پلاسمای خون است که آنها را می توان مورد استفاده برای درمان دیگران است.

موارد جدید در خارج از کانون منطقه شده اند رو به کاهش گذشته 13 روز. وجود دارد 115 تازه موارد خارج هوبئی روز دوشنبه اعلام کرد — به شدت پایین از نزدیک به 450 یک هفته پیش.

مقامات چینی را با اشاره به کاهش افزایش موارد به عنوان اثبات اقدامات خود را در حال کار حتی به عنوان مجموع تلفات رسیده 1,770.

آشکار کاهش در موارد جدید “باید تفسیر شود بسیار با احتیاط” سازمان بهداشت جهانی سر Tedros Adhanom Ghebreyesus روز دوشنبه گفت:.

نگرانی های باقی مانده درباره جهانی انتقال اما مقامات هشدار داد در برابر “پتو اقدامات” زمانی که ویروس مؤثر است “بسیار کوچک” بسیاری از مردم خارج هوبئی.

ترس در حال نصب بیش از مسافران یک کشتی Westerdam که همه دریافت کرده سلامت از لایحه زمانی که آنها متحرك در کامبوج — سرسخت پکن متحد با threadbare سیستم پزشکی.

یک زن 83 ساله زن آمریکایی که متحرك متوقف شد توسط مقامات در مالزی بیش از آخر هفته هنگامی که او تشخیص داده شد با تب و بعد از آن تشخیص داده شده به عنوان داشتن ویروس.

وجود دارد بیشتر از 2200 مسافر و خدمه در کشتی که آن را از منوی view در سیهانوکویل بسیاری از آنها در حال حاضر پراکنده در سراسر جهان. تقریبا 1,000 هنوز روی.

– ضرب و جرح گردشگری –

با این ویروس ضرب و جرح گردشگری و اخلال در عرضه جهانی زنجیر کارشناسان در حال فرسایش در مورد تلفات آن می تواند در یک شکننده اقتصاد جهانی است.

رئیس صندوق بین المللی پول Kristalina Georgieva گفت وجود دارد می تواند یک برش در حدود 0.1-0.2 درصد برای رشد اقتصاد جهانی وجود دارد اما تاکید کرد که “هنوز هم مقدار زیادی از عدم قطعیت است.”

ترس بیش از کروناویروس جدید وزن در بازارهای آسیایی سنگاپور کاهش پیش بینی رشد برای این سال به عنوان ویروس چکش شهر-متحده گردشگری و تجارت است.

“اگر آن را می آید به اندازه کافی بد برای اعتماد به نفس به شاقول سرمایه گذاران می تواند سرعت خود را تا نهر… بدون دست و پا زدن” گفت: Stephen Innes از AxiCorp.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر