AMC سوئیچ به سیاست نیاز به ماسک پس از آن گفت: نمی خواهم به ‘سیاسی’

AMC تئاتر وارونه شده است و البته تغییر در سیاست های پولی که نیاز ندارد مهمانان به پوشیدن ماسک بر بازگشایی.

مهمان در حال حاضر خواهد شد نیاز به پوشیدن یک ماسک با توجه به گزارش منتشر شده روز جمعه با رادیو فردا.

AMC مدیر عامل و رئیس جمهور آدم آرن گفت: این شرکت نمی خواهید به بخشی از یک “بحث سیاسی.”

“ما نمی خواستیم کشیده می شود به یک بحث سیاسی,” آرون گفت: تنوع در روز پنج شنبه. “ما فکر کردیم که ممکن است آن را معکوس اگر ما مجبور به پوشیدن ماسک بر روی آن دسته از افرادی که به شدت اعتقاد دارند که لازم نیست.” (مرتبط: AMC رنج می برد سه ماهه از $2.17 میلیارد دلار در طول Coronavirus همه گیر)

“ما فکر می کنیم که اکثریت قریب به اتفاق AMC مهمانان خواهد بود با پوشیدن ماسک” او ادامه داد. “وقتی که من رفتن به یک AMC از ویژگی های من قطعا پوشیدن یک ماسک و پیشرو به عنوان مثال.”

آرن ادعا تئاتر باقی مانده بسته تا زمانی که آن می تواند به شکل از چگونه برای باز کردن “با خیال راحت.”

“ما نمی عجله به بازگشایی” آرون نیز گفت: خروجی. “وجود دارد برخی از حوزه های قضایی در برخی از کشورها مانند گرجستان و تگزاس که افرادی مجاز به بازگشایی تئاتر در اواسط ماه مه. ما تصمیم گرفتند به بسته باقی می ماند بنابراین ما می تواند به کشور زمان برای دریافت یک دسته بهتر در coronavirus. ما می خواستیم به استفاده از این زمان به شکل از چگونه برای باز کردن و چگونه به انجام این کار با خیال راحت.”

کانادا تئاتر Cineplex اعلام ماسک را نمی توان مورد نیاز توسط شرکت کنندگان.

“مصرف سرب از مقامات بهداشت عمومی و ولایات و دستورالعمل های ما نیاز نیست مهمان به پوشیدن ماسک, اما آنها خوش آمدید به انجام این کار کنند” این شرکت در بیانیه ای گفت به خبرنگار هالیوود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net