مدل Amber Rose پاسخ به انتقاد بیش از او با نام تجاری جدید تاتو صورت چهار شنبه.

افزایش عرضه خال کوبی, که ویژگی های نام هر دو از فرزندان او در Instagram profile در اوایل این هفته.

“برای این مردم هستند که به من گفتن من خیلی خیلی برای یک چهره تات مردم همان است که خواهد به من بگویید که من” خیلی قشنگ,’ حتی اگر آنها فکر می کردند من زشت و دروغ به من Lol” رز نوشت: در Instagram در پاسخ به انتقاد.

“و یا آنها فقط می خواهم به من بگویید که من زشت هستم بنابراین یا راه اخلاقی از داستان است و انجام هر کاری که به f**k شما می خواهید در زندگی,” او اضافه شده است.

رز به نظر می رسد در چهار قسمت از “روباه روح تلویزیونی” جایی که او در مورد صحبت الهام بخش در پشت این چهره که امکانات باش و بریده بریده نوشته شده در خط شکسته.

“من باید صادق باشد و من نمی خواهم این را به صدا شاخی اما پس از کوبه درگذشت آن ساخته شده من تأمل در زندگی من” رز به اشتراک گذاشته شده در این قسمت. (مرتبط: بررسی بهترین عکس های Amber Rose در اینترنت)

“من فکر کردم در مورد پدرم و پدرم سرطان زمانی که او 40 و او را از طریق رفت بهبودی و او در حال حاضر خوب است اما او تقریبا مرده” او ادامه داد. “و من 36… من شده است که مایل این امضا برای مدت زمان طولانی… زندگی آنقدر کوتاه است فقط آن را انجام دهد. فقط زندگی بهترین زندگی خود را با هیچ تاسف.”

“این فقط احساس من, و من خوشحالم که من آن را” او گفت:.

مدل برعهده او نیست و اجازه انتقاد به او.

“من از طریق بدتر موشکافی از تو. من خواب مانند یک کودک هر شب,” او گفت:. “من حتی نگران هم نباشید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im