جانی دپ ادعای سوء استفاده اتهامات ‘درست’ در به بیرون درز داخلی مبارزه با صوتی. عکس: دیجیتال عاقلانه

جانی دپ و امبر هرد حقوقی داخلی سوء استفاده نبرد به تازگی مطرح پس از نشت, جدید, خصوصی شواهد.

این رخ داده است و پس از دو ساعت ضبط صدا از جلسه درمان ظاهر. در ضبط دپ شنیده می شود گفتن کهربا است که سوء استفاده از اتهامات او انداخت بر او هستند “درست نیست.”

ضبط منتشر شد توسط ایمیل های روزانهکه در آن حفظ می کنند که این یافته نشد از یک “نیز قرار داده شده منبع.”

ضبط شد و از شب از مبارزه بین زن و شوهر است که در آن کهربا شنیده می شود بیان کرد: “من احساس بسیار بد در مورد آنچه من” — این بود که در اشاره به قبل از آن حادثه رخ داد که در تورنتو است.

کهربا گفت: “من شروع به جیغ تا زمانی که شما تا به حال [expletive] گفت: [expletive]. شما فشار با نوک انگشت یک حیوان به اندازه کافی از آن است که در نهایت مهم نیست که چگونه پسند آن است که آن را سرد نیست.”

دپ شنیده می شود در پاسخ به همسرش گفت: “این درست نیست این همان برای من این همان برای من است.” کهربا ادعا کرد که او “باقی ماند سرد برای مدت طولانی” در حالی که دپ “لگد و لگد و لگد.”

دپ کف پشت در ضبط آشکار “من باید همان چیزهایی را اما هنگامی که شما شروع به کوه در می رم بیرون و من نمی توانم یک کلمه در و آن را دیوانه و عصبانی چه [expletive] کهربا?”

کهربا روشن خود را از نقطه دفاعی بیان کرد: “من عصبانی هستم انسان است. این نوع از وضعیت وقتی یکی عصبانی می شود.”

دپ به سادگی پاسخ داد: با گسترش یک شاخه زیتون به همسر خود در آن زمان گفت: “فقط سعی کنید. اجازه دهید هر دو را امتحان کنید, “اگر خشم و اگر وجود دارد چیزی است که واقعا مجبور باشید با ما در [expletive] بیایید سعی کنید به [expletive] مبارزه است. سعی کنید به آن آدرس بدون پریدن پایین گلو یکدیگر چون همه که قراره انجام دهید این است که ساخت یک کوه از [expletive], آه,, خشم برخی از گونه های [expletive] نفرت است.”

در مطرح ضبط کهربا ادعا کرد که او احساس دپ او را طول می کشد مسلم است که او از صمیم قلب مخالفت با. او شنیده میشد گفت: “این درست نیست. این درست نیست. من یکی که پرتاب گلدان و هر چه [expletive] دیگری در من است.”

اما کهربا باقی مانده قاطعانه بیان “یکی را نفی نمی کند دیگر. که بی ربط. که کامل غیر منطقی. فقط به خاطر من پرتاب گلدان و تابه معنا نیست که شما نمی آیند و دست کشیدن در درب من.”

در نزدیکی پایان از ضبط دپ می تواند شنیده شود درخواست کهربا اگر او فقط باید اجازه دهید او پرتاب چیزهای خود را در جهت و آن را جایگاه او در پاسخ با بیان او “قرار دادن کلمات در دهان من است.”

دپ باقی مانده در دفاعی, پاسخ, با, “تنها زمانی که من تا کنون انداخت هر چیزی در شما بود که شما [expletive] انداخت قوطی های من در استرالیا است.” او مرجع نسبت به این حادثه که در آن کهربا تا به حال گفته پرتاب قوطی در او قطع انگشت خود را در روند.

در نزدیکی پایان کهربا شنیده میشد گفت: “من نمی توانم قول می دهم که آن را تمام و کامل شود. من نمی توانم به شما قول می دهم نمی شوم فیزیکی دوباره. خدا من [expletive] گاهی اوقات من دیوانه من آن را از دست بدهند. من می توانم [expletive] به شما قول می دهم من را انجام خواهد داد همه چیز را تغییر دهید. من به شما قول می دهم. من قصد ندارم به اطراف پرتاب طلاق نمی گویم طلاق مگر اینکه من واقعا به معنی.”

دپ و آمبر ازدواج به پایان رسید در سال 2017, در دادگاه, اما, خود, مسائل حقوقی باقی مانده اند در چشم های عمومی برای مدت زمان طولانی تنها به تازگی دپ یک فایل 50 میلیون دلار افترا طرح دعوی در دادگاه در برابر کهربا پست او 2018 واشنگتن پست op-ed که او دقیق تجربه او در مواجهه با سوء استفاده دست دپ. او ادعا می کند شهرت او باقی مانده بود در قتلگاه به عنوان یک نتیجه از نظر او هزینه فرصت های متعدد است که به کمک سینک حرفه ای خود را.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de