آمازون کارگر می گوید: “زن نمی اقلام ضروری’ در تظاهرات

آمازون انبار و کارمند در اعتراض به شرایط کاری در طول بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: یک ایستگاه خبری محلی در میشیگان که “اسباب بازی نیست موارد ضروری.”

ماریو Chippen همکاری سازمان چهارشنبه تظاهرات در یکی از آمازون انبار در نزدیکی دیترویت پس از یک کارگر در رومالوس تحقق مرکز آزمایش مثبت برای coronavirus و کارکنان نگران بودند برای سلامت خود را در حالی که کار در این مرکز با توجه به WXYZ.

Chippen گفت: یک خبرنگار از WXYZ که در حالی که او می خواهم به درک اگر آمازون کاهش ساعت باقی مانده و به فروش ملزومات او ندارد و در نظر بسیاری از محصولات هنوز هم به فروش می رسد “ملزومات” از جمله اسباب بازی.

“آنها باید فروش وسایل غیر ضروری,” او گفت: WXYZ. “اگر شما در این وب سایت تمام اقلام ضروری به فروش می رسد. تا زمانی که شما restock و تا زمانی که شما نزدیک این ساختمان آن را تعطیل کند. بازی استمناء نیست موارد ضروری. کتاب برای کودکان و نوجوانان, بله, اما بازی استمناء? هیچ.”

معترضان خواستار آن شدند که آمازون تعطیل تسهیلات اضافی برای تمیز کردن و پوشش دادن همه صورتحساب های پزشکی برای همکاران و اعضای خانواده خود که قرارداد این ویروس از تسهیلات رویترز گزارش داد.

“من احساس می کنم آن را به کسی که به مرگ برای آنها در نهایت به اقدام” Crippen, 26, گفت:. (مربوط به: نیویورک دادستان خواستار تحقیق و تفحص پس از آمازون آتش سوزی کارمند برای شکستن قرنطینه)

آمازون گفت که آن را گرفته است “افراطی” اقدامات برای حفاظت از کارگران از جمله استقرار اضافی 45 میلیون دستمال مرطوب و بیش از 50,000 دست عفونی به امکانات آن توجه کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>