آمازون به 500 میلیون دلار پاداش به کارکنان شاغل در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

آمازون را به 500 میلیون دلار در یک زمان پاداش به واجد شرایط در خط مقدم تمام مواد غذایی و تحویل-خدمات کارکنان برای تلاش های خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد.

معاون ارشد رئیس جمهور دیو کلارک گفت: کارکنان در یک توجه داشته باشید که کسانی که کار می کرد از ژوئن 1 تا 30 ژوئن واجد شرایط برای دریافت یک “با تشکر از شما پاداش” با توجه به آمازون بیانیه. پاداش محدوده از $150 برای آمازون انعطاف پذیری رانندگان که مشغول به کار بیش از ده ساعت به 3000 $برای آمازون‘s تحویل-خدمات-شریک صاحبان.

“ما در خط مقدم عملیات تیم شده است در سفر باور نکردنی در طول چند ماه گذشته و ما می خواهیم برای نشان دادن قدردانی ما با یک ویژه زمان با تشکر از شما جایزه در مجموع بیش از 500 میلیون دلار,” کلارک توجه داشته باشید گفت: کارکنان.

پاره وقت آمازون کل مواد غذایی و تحویل-خدمات رانندگان دریافت خواهد کرد $250 در حالی که کارکنان تمام وقت در حال انتظار برای دریافت $500. تمام غذاهای کامل و خط مقدم آمازون رهبران واجد شرایط برای 1000 دلار جایزه و تحویل سرویس همکاران واجد شرایط برای بالاترین جایزه $3,000, کلارک توجه داشته باشید گفت: کارکنان.

آمازون قبلا مطرح شده و خط مقدم آن کارگران دستمزد توسط دو دلار در هر ساعت و افزود: 100,000 کارکنان جدید در ماه مارس وال استریت ژورنال گزارش شده است. آمازون فروش سر به فلک کشید پس از coronavirus قفل کردن اقدامات خریداران مجبور به توسل به خرید آنلاین. (مرتبط: جف بزوس متعلق به جریان پلت فرم کشش و تعلیق تهمت کمپین ‘نفرت انگیز رفتار)

 Dave Clark, Amazon's senior vice president of worldwide operations, speaks during a press conference announcing Amazon.com's new program to help entrepreneurs build businesses delivering Amazon packages, including $1 million to fund startup costs for military veterans, in Seattle, Washington, U.S., June 27, 2018. REUTERS/Lindsey Wasson

دیو کلارک آمازون معاون ارشد رئیس جمهور از انجام عملیات در سراسر جهان صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام Amazon.com’s, برنامه جدید برای کمک به کارآفرینان در ایجاد کسب و کار ارائه آمازون بسته شامل 1 میلیون دلار به صندوق هزینه های راه اندازی برای جانبازان نظامی در سیاتل, واشنگتن, ایالات متحده 27 ژوئن 2018. رویترز/Lindsey Wasson

“دوباره با تشکر و سپاس واقعا قابل توجه و تعهد به مشتریان شما نشان داده اند در طول این سفر است. من هرگز بیشتر افتخار ما تیم” کلارک توجه داشته باشید به این نتیجه رسیدند.

زمانی که خواسته های اضافی, نظر سخنگوی آمازون به کارگردانی Daily Caller, اخبار بنیاد به کلارک بیانیه.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im