امل عمر پدر و مادر ارسال درخواست به SHC ادعا خوب در برابر بیمارستان


پدر و مادر متوفی امل Umer ارائه دادخواست علیه ملی مرکز پزشکی در روز چهارشنبه ادعا جریمه بر اساس این بیمارستان را به اتهام سهل انگاری پزشکی که منجر به جزئی مرگ است.

پدر و مادر ارائه دادخواست به سند بالا دادگاه امروز که در آن دولت استانی و پلیس نامزد شدند.

در این ادعا پدر و مادر از جزئی گفت که امل گذشت با توجه به یک گلوله شلیک شده توسط یک پلیس.

این درخواست گفت که NMC موفق به ارائه فوری کمک های اولیه به کودک زخمی که آن را آورده بود به مرکز پزشکی.

در سال گذشته متناقض گزارش مربوط به مرگ امل ظاهر به NMC برگزار شد مسئول مرگ او. اما یک نتیجه گیری توجه داشته باشید از این کمیسیون رئیس غیر این صورت اعلام کرد.

گزارش تهیه شده بود توسط یک افسر مراقبت های بهداشتی کمیسیون برگزار شد که NMC مسئول مرگ کودک. اما کمیسیون منشي نرگس Ghullu نمی نگه NMC مسئول سهل انگاری در درمان امل.

امل مرگ

در اوت 13, 10 سال امل عمر از دست داده و زندگی او پس از برخورد با یک گلوله ولگرد در طول یک برخورد پلیس در کراچی اختر Colony منطقه است.

گلوله که آمار امل بود از AK-47 و اخراج شد توسط یک پلیس در تلاش برای کشتن یک راهزن که در حال سرقت از 10 سال خانواده چند دقیقه زودتر از آنها به عنوان منتظر در نور ترافیک برای حضور در یک کنسرت در آستانه روز استقلال.

“ما در سفر بودند از Korangi جاده به سمت FTC هنگامی که یک مرد به ما نزدیک شد در سیگنال و خواسته ما را به دست بیش از همه چیز” امل پدر عمر به یاد می آورد در حالی که صحبت کردن در Geo پاکستان است.

“وجود دارد مقدار زیادی از ترافیک در سیگنال در زمان. انسان در زمان من تلفن همسر و کیسه و سپس به ما گفت به رول کردن ویندوز و چپ” او ادامه داد. “به محض این که من شروع به ماشین ما شنیده گلوله و گلوله به طور ناگهانی به ما ضربه شیشه جلو.”

به طور طبیعی عمر و همسرش, Beenish تبدیل به چک کردن خود به دو دختر نشسته در صندلی عقب که از آنها خواسته بود به دروغ را زمانی که آنها شنیده ام صدای شلیک گلوله.

“زمانی که من دیدم امل دروغ گفتن در یک استخر از خون و دیگر من دختر محکم من صندلی” عمر گفت.

دست پاچه عمر سعی کردم که با عجله به نزدیکی NMC. خوشبختانه آنها به بیمارستان در سه تا پنج دقیقه است. اما با توجه به عمر به جای اینکه درمان فوری کارکنان بیمارستان انتوبه امل متصل شده و یک ambu کیسه و از آنها خواست تا او را به جناح بیمارستان او به عنوان “آیا زمان زیادی ندارد” و این بود medico-legal مورد.

اما این بیمارستان در ابتدا حتی کمک به آنها ترتیب یک آمبولانس Beenish گفت.

بعد از اصرار کسی که از بیمارستان به نام Aman بنیاد که حاضر به ارسال یک آمبولانس تا “ترتیبات ساخته شد” در جناح بیمارستان وی در ادامه گفت:. “هنگامی که ما پرسید: اگر ما می تواند ambu کیسه همراه NMC کارکنان خودداری کرد.”

توسط آمبولانس به آنها رسید و آنها در زمان دختر خود را به جناح بیمارستان خیلی دیر شده بود. امل از دست داده بود نبرد برای زندگی خود را پس از آن.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de