امل کلونی شرکت فایل های تجدید نظر در سازمان ملل متحد در برابر دستگیری جانگ جغرافیایی گروه رسانه ای Editor-in-Chief


لندن: امل کلونی بی باک خیابان اتاق به شکایت در سازمان ملل متحد (سازمان ملل متحد) در برابر سیاسی با انگیزه و خودسرانه بازداشت میرحسین شکیل-ur-Rahman, the Editor-in-Chief of Jang و جغرافیایی ملی پاسخگویی دفتر (NAB).

بی باک, خیابان اتاق – که در آن مجموعه ای از مشهور بین المللی آن را با شهرت بسیار عالی کار بین المللی مسائل مربوط به حقوق بشر اعلام کرد در روز دوشنبه که درخواست فوری شده است تسلیم به نمایندگی از میر شکیل-ur-Rahman با سازمان ملل متحد گروه کاری بازداشت های خودسرانه و دوم تجدید نظر شده است به گزارشگر ویژه سازمان ملل در ارتقاء و حفاظت از حق آزادی عقیده و بیان است.

بی باک, خیابان Chambers تایید کرد که این تجدید نظر فوری در سازمان ملل متحد کارشناسان به عمل و اطمینان حاصل شود که دولت نخست وزیر عمران خان و ناب و مطابق با تعهدات خود تحت قوانین بین المللی و میر شکیل-ur-Rahman منتشر می شود بلافاصله.

از بی باک, خیابان, اتاق گفت: “میر شکیل-ur-Rahman دستگیر شد 12 مارس توسط NAB در پاکستان در یک مورد مربوط به یک معامله ملک است که قدمت 34 سال به سال 1986. او زندانی شده است پس در ناامن و غیربهداشتی شرایط و بدون معنی دار و به طور منظم دسترسی به وکلای خود را. Jang گروه رسانه ای صاحب Geo TV به عنوان به خوبی به عنوان برخی از پاکستان بزرگترین روزنامه ها.”

این بی باک خیابان اتاق توضیح داد که آقای شکیل-ur-Rahman در مورد جزئیات دستگیری و بازداشت می آید پس بسیاری از حملات بر و هدف قرار دادن او Jang گروه رسانه ای و روزنامه نگاران توسط عمران خان دولت و ناب و رو به وخامت آب و هوا برای آزادی رسانه ها در پاکستان است. اظهار نظر در دستگیری یک گروه جانگ سخنگو گفت: “در 18 ماه گذشته NAB فرستاده خبرنگاران ما تولید کنندگان و سردبیران به طور مستقیم و غیر مستقیم بیش از یک دوجین اعلامیه های تهدید خاموش کردن کانال ما با توجه به Jang/ Geo گروه گزارش و برنامه های مورد NAB. در دفاع از خود در این NAB در نوشتن گفت که این قانون اساسی-محافظت موسسه است که نمی تواند مورد انتقاد قرار گرفت.”

بین المللی وکیل تیم برای آقای شکیل-ur-Rahman, Caoilfhionn Gallagher, QC, تاتیانا Eatwell و جنیفر رابینسون از بی باک, خیابان اتاق های لندن گفت: “آقای شکیل-ur-Rahman بازداشت و حبس در الکی اتهام دوستیابی از معاملات در سال 1986 بیش از سه دهه پیش – افزایش ابراز نگرانی کردند. این نه تنها نقض مشتری ما از آزادی از بازداشت خودسرانه و محاکمه عادلانه اما این است که بخش وسیع تری از الگوی. این است که هدفمند و هماهنگ حمله بر مشتری ما آزادی بیان حقوق و آزادی رسانه ها در پاکستان weaponising NAB روش برای خاموش کردن منتقدان دولت است. او را بازداشت خودسرانه است و مقامات در پاکستان باید مطابق با قوانین بین المللی تعهدات و آزادی او را فورا.”

سیمون Spanwick مدیر اجرایی انجمن بین المللی رادیو و تلویزیون (AIB) افزود: “انجمن بین المللی رادیو و تلویزیون و اعضای آن عمیقا نگران است که میر شکیل-ur-Rahman رئیس یکی از بزرگ پاکستان گروه های رسانه ای در بازداشت است در خلاف هر دو کشور پاکستان و قوانین بین المللی. با توجه روند به نظر می رسد که به دنبال در این مورد و ما از مقامات پاکستان برای آزادی او. ما بیشتر نگران آن است که دولت پاکستان برای دو سال گذشته شده است تلاش برای محدود کردن دسترسی به ژئو کانال های تلویزیونی سراسر کشور در خلاف کانال مجوزها و موافقت نامه حمل و نقل. این یک تلاش آشکار برای کاهش آزادی در پاکستان است که این انجمن قلب.”

شکایات واصل شده است با سازمان ملل متحد (سازمان ملل متحد) به عنوان پاکستان یکی از کشورهایی است که دارای موافقت نامه های امضا شده را به عنوان بخشی از سازمان ملل متحد به دنبال قوانین حقوق بشر و تعهد به آنها را دنبال کنید.

امل کلونی شناخته شده است برای اینکه یک صدای آوازی در این شرایط در غزه و تلفات غیر نظامی در منطقه است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>