الطاف بخاری راه اندازی ‘جامو و کشمیر Apni حزب’

توسط ANI

سرینگر: با هدف ارائه کمک به مردم “در مواجهه با چالش ها از 5 اوت سال گذشته” سابق در حزب دموکراتیک خلق (PDP) رهبر سید الطاف بخاری راه اندازی خود را حزب سیاسی جدید به نام “جامو و کشمیر Apni (خود) حزب’ (JKAP) در اینجا در روز یکشنبه.

“این است که بسیار خوشحال مناسبت است که در نهایت ما را با حزب ما به عنوان شناخته شده Apni ، آن قرار می دهد مقدار زیادی از مسئولیت ما به عنوان انتظارات و چالش های بزرگ هستند. من اطمینان مردم جامو و کشمیر که من اراده قوی برای از میان برداشتن این چالش ها به نفع مردم من” بخاری گفته منحصرا به آنی.

“پس از اوت 5, بسیاری تغییر کرده است. مردم در ناامیدی گردشگری به صفر کاهش می یابد و محلی صنایع تعطیل شده است. که در نظر چالش بسیار بزرگ است. آن است که تلاش برای دیدن چگونه ما می تواند بازگرداندن ظاهر از این چیزها,” او اضافه شده است.

حزب راه اندازی شد به خصوص به مناسبت روز بین المللی زنان.

سی و یک رهبران سیاسی انتظار می رود برای پیوستن به حزب از جمله کسانی که از PDP همایش ملی (NC) و کنگره منابع اضافه شده است.

برخی از آنها عبارتند از: Dilawar میر نور Mohd شیخ Yawar میر ظفر اقبال Manhas و سایر سابق MLAs از PDP; عثمان مجید Aijaz خان ممتاز خان و شعیب نبی تنها از کنگره; Vijay Bakaya سید علی عسگر و کمال Arora از NC.

منابع آگاه گفت که تمرکز اصلی این حزب خواهد بود که سیاست توسعه و تجهیز خواهد شد که نمایندگان از جامو و کشمیر در حالی که این احتمال نیز وجود دارد که شامل کشمیری Pandits.

تشکیل یک ساز و برگ سیاسی توسط سابق PDP رهبر-با گنجاندن رهبران از PDP و NC و نمایندگی از پان جامو و کشمیر — می تواند به عنوان آغاز روند سیاسی در منطقه خارج از “خانواده قانون نظام.”

بیشتر تاکید بر تمرکز به تازگی تشکیل حزب سیاسی بخاری تاکید کرد که اعتماد سازی اقدامات بین دهلی نو و سرینگر نیاز به ترمیم. “مردم اینجا احساس فقدان معتبر صداهایی که می توانید مسائل خود را و آنها را طبقه بندی شده اند” تاکید کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im