سلام به آزادی: هاوایی قانونگذاران فشار شدید مهمات محدودیت

در سال گذشته صاحبان اسلحه در سراسر آمریکا را تماشا کرده اند در وحشت به عنوان کالیفرنیا نورد از آن بیزانس و بیاستفاده مهمات محدودیت. پس از ژوئیه 1 2019, صاحبان اسلحه در حالت طلایی شده اند نیاز به انجام یک چک پس زمینه در هر زمان آنها را خرید مهمات. این برنامه شده است یک فاجعه است. در ماه دسامبر ساکرامنتو زنبور عسل گزارش شده است که دهها هزار نفر از مطیع قانون کالیفرنیا شده اند نادرست را رد مهمات خرید در برنامه در حالی که تنها 101 ممنوع شد, افرادی که رد شد. بر اساس این گزارش “[b]etween 1 جولای و نوامبر حدود یک در هر پنج مهمات خرید رد شد by the California Department of Justice.”

نه به outdone کالیفرنیا همسایه به چپ است که به دنبال به شکست دادن طلایی دولت ظالم با حتی بیشتر سرزده طرح به آزار و اذیت مطیع قانون صاحبان اسلحه و مهمات خریداران.

در اواخر ژانویه قانونگذاران هاوایی معرفی HB 2736.

این قانون خواهد قیمومیت که مهمات خریدار ثابت به یک مهمات فروشنده که آنها خود را با ثبت نام اسلحه در کالیبر آنها به دنبال خرید هر و هر زمان که خرید مهمات. یک اسلحه گرم مالک را مجبور به نشان دادن سلاح گرم ثبت نام همراه با شکل دیگری از دولت صادر عکاسی ID به منظور تکمیل خرید. صاحبان اسلحه خواهد بود نه مجاز به خرید مهمات در calibers که آنها خود را نمی, ثبت نام اسلحه گرم.

که بدان معنی است که یک تفنگ مالک نمی تواند انتخاب کنید تا مهمات را برای خود و دوست خود را که شاخه های کالیبر های مختلف در راه به یک سفر شکار و یا یک محدوده است. یک پسر یا دختر نمی تواند انتخاب کنید تا مهمات در راه به یک تفنگ داشتن پدر و مادر در پیش بینی برخی از تفریح تیراندازی.

قانون اجازه خواهد یک “جایگزین فرد” برای خرید مهمات برای ثبت نام اسلحه گرم. اما صاحب اسلحه گرم باید تعیین این فرد به عنوان یک “جایگزین فرد” با دولت در اسلحه گرم فرم ثبت نام. این “جایگزین فرد” باید تحت یک بررسی پیشینه و انگشت نگاری. این “جایگزین فرد” را پس از آن صادر می شود مجوز برای خرید مهمات برای آن اسلحه گرم.

بیشتر به عنوان صاحبان اسلحه به خوبی آگاه هستند بسیاری از سلاح های گرم می تواند با استفاده از چند calibers از مهمات. برای مثال یک .357 کالیبر هفت تیر می توانید به طور معمول با استفاده .38 خاص است. دیگر تپانچه می توانید مجلسی .45 بلند کلت و .410 shotshells. بسیاری از AR-15 الگوی تفنگ می توانید با استفاده از هر دو .223 Remington و 5.56x45mm ناتو است. سلاح گرم ممکن است متفاوت بشکه است که می تواند در اتاق های مختلف calibers به عنوان مورد با جدا کردن رسیور بالا برای یک AR-15 و یا جداگانه در هر بشکه مجموعه بیش از/تحت تفنگ ساچمهای.

به منظور خرید مختلف calibers بر اساس یک اسلحه گرم, ثبت نام وجود دارد یکی دیگر از حلقه سلام خارجه صاحبان اسلحه را مجبور به پرش از طریق. قانون متحده

ثبت نام صاحب یک اسلحه گرم ممکن است با صدور مجوز برای خرید مهمات از یک کالیبر است که کالیبر ذکر شده در ثبت نام اسلحه گرم را با نشان دادن به اداره پلیس در این شهرستان ثبت نام که اسلحه گرم است که قادر به شلیک کالیبر از مهمات است که کالیبر ذکر شده در ثبت نام از اسلحه گرم. این اجازه باید تعیین که از مهمات کالیبر این اسلحه قادر به شلیک. مالک ثبت شده از اسلحه گرم و یا خود فرد جایگزین تعیین شده طبق بند (ج) ممکن است خرید مهمات به موجب بخش 134 – که کالیبر تعیین شده در این بخش. مجوز برای خرید مهمات از یک کالیبر است که کالیبر ذکر شده در ثبت نام از ثبت نام اسلحه گرم در این بخش نباید بیش از سه سال است.

سرزمین اصلی صاحبان اسلحه ممکن است وسوسه به اخراج گلایه صاحبان اسلحه در آمریکا در اقیانوس آرام پاسگاه. اما حقوق تفنگ حامیان خوبی را به دنبال تحولات در هاوایی است. با آب و هوای مطلوب سیاسی از آلوها دولت ضد تفنگ فعالان آشکار خود را کنترل اسلحه قصد دارد برای کل ایالات متحده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>