تقریبا نیمی از بزرگسالان آنلاین در معرض coronavirus جعلی اخبار


لندن: تقریبا نیمی از بزرگسالان بریتانیا با استفاده از اینترنت در معرض شده اند به واقع نادرست یا گمراه کننده اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس در چند روز گذشته در بریتانیا رسانه های تنظیم کننده دفتر ارتباطات (OFCOM) گفت: در یک گزارش.

در این گزارش گفت که رایج ترین دروغ در مورد بیماری ویروسی بود که نوشیدن آب می تواند خیط و پیت کردن ویروس. این نظریه دیده می شد 35 درصد از پاسخ دهندگان به OFCOM هفتگی بررسی.

24 درصد از بزرگسالان آنلاین ادعا کرد که آنها مواجه می شوند خبر جعلی نشان می دهد که غرغره آب نمک و اجتناب از سرد و گرم غذا/نوشیدنی خواهد کاهش اثرات ویروس. این اطلاعات طبقه بندی شده به عنوان نادرست است.

در حالی که اکثریت پاسخ دهندگان (55%) باور نمی کند که اطلاعات جعلی آنها مواجه می شوند حاضر حدود 40 درصد نمی دانم چه اطلاعاتی به اعتماد. این است که بیشتر نگران کننده برای افرادی که بین سنین 18-24 با 54 درصد از افراد در این گروه سنی احساس اشتباه در مورد اطلاعات در مورد این ویروس های موجود در اینترنت.

در حالی که رسانههای جریان اصلی و دولت باقی مانده بسیار قابل اعتماد بیشتر مردم با احتیاط از اعتماد به اطلاعات آنها مواجه می شوند در رسانه های اجتماعی با تنها 21 درصد از مردم اعتقاد به آنچه که آنها را دیدم در رسانه های اجتماعی.

برنامه های پیام رسانی مانند Whatsapp نیز برای انتقال اطلاعات در هر دو واقعی و جعلی است. 26 درصد از پاسخ دهندگان معتقد بودند آنچه که آنها را دیدم در این سیستم عامل است.

Yih-Choung Teh که در خدمت به عنوان OFCOM گروه مدیر استراتژی و تحقیقات گفت: “مردم در حال تبدیل شدن به مقامات دولتی و رسانههای سنتی برای اطلاعات قابل اعتماد در مورد COVID-19 و اکثریت قریب به اتفاق می گویند آنها از نزدیک دنبال رسمی مشاوره.

“با اطلاعات نادرست بسیار گردش آنلاین آن را هرگز مهم تر بوده است که مردم می توانید از طریق سردرگمی و پیدا کردن دقیق و قابل اعتماد و منابع معتبر از اخبار و مشاوره.”

این بررسی شامل 2,000 بزرگسالان که تا به حال دسترسی آنلاین. نتایج خواهد شد به اشتراک گذاشته هفتگی به می دانم که دقیقا چگونه مخاطبان پاسخ دادن به اطلاعات در مورد ویروس.

قبلا بسیاری از افراد مشهور از جمله قهرمان بوکس امیر خان تبلیغ یک تئوری توطئه که اظهار داشت که 5G تا به حال چیزی برای انجام با گسترش coronavirus. این نظر گرفته می شود کاملا غلط اما بسیاری از 5G برج در کشور مورد حمله قرار گرفته اند در پی این توطئه است.

قبلا رهبران جهان از جمله آمریکا عنوان تهدید ویروس. حتی نخست وزیر بریتانیا دیده می شد تکان دادن دست و حتی پس از دولت صادر اجتماعی فاصله دستورالعمل.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im